Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

@IzTaPaKaždej zdejší expert na Lolex Ti zasvěceně poradí "porculán nebrat!" - střel mi je za pětibábu, dokud teplem nepuknou :speak_cool:

Já dneska taky jenom jakési hudebnické křápy, už když jsem je koupil tak 2 rafiky na nich chyběly...

image.jpeg.26a6bb76aea4bd46835ac50ccad680f8.jpeg

PS: A pokud by zas nějakému opilci nedošlo že (příliš obsáhle) odpovídám na příspěvek na předchozí stránce, tož ať si trhne :cool02:

Edited by Radek124

před 5 hodinami, Radek124 napsal:

@IzTaPaA pokud by zas nějakému opilci nedošlo že (příliš obsáhle) odpovídám na příspěvek na předchozí stránce, tož ať si trhne :cool02:

Křup... AU 🤣

PS: 07:35 místního času na cestě Tokio - Kjóto tím jejich vytuněným motoráčkem 

DSC01279.JPG

DSC01281.JPG

19 hours ago, IzTaPa said:

Takovy no-name m*dky. Ze pry to dela nejakej Moser, to asi bude vyrobna reklamnich predmetu ty proculanky?9a2e90109ab6cd0ca93fa4504048f08c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

To vypada na upominkovy darecek za slib: "Slibuji před svými druhy, že budu pracovat, učit se a žít podle ...😁

👌 :speak_cool:

před 21 hodinami, IzTaPa napsal:

Takovy no-name m*dky. Ze pry to dela nejakej Moser, to asi bude vyrobna reklamnich predmetu ty proculanky?9a2e90109ab6cd0ca93fa4504048f08c.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Bych je zkusil prodat driv, nez v nich chcipne baterka. Voni davaj do tech reklamnich predmetu vetsinou takovou u nas temer nesehnatelnou velikost baterky 😉

Ale jinak celkem pekny, no.