Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 18 hodinami, rekib1 napsal:

Tak koukej fotit, po každé mají jiný odstín :)...není to nikdy nuda ;)

 

před 56 minutami, bobi napsal:

Větráme  ... 😉

a začíná čůrat  :huh:

Dokopali jste mě k tomu, abych je taky cvaknul. Tak tady. Jsem rád, že jsem tenkrát v pomatení mysli včas zatáhnul za záchrannou brzdu a neprodal je (byť jsem ze sebe udělal trochu blbce) :)

DSCN4483.JPG.c87c2bb0f555c8a5da35b4b499a2c4d8.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Radik napsal:

 

Dokopali jste mě k tomu, abych je taky cvaknul. Tak tady. Jsem rád, že jsem tenkrát v pomatení mysli včas zatáhnul za záchrannou brzdu a neprodal je (byť jsem ze sebe udělal trochu blbce) :)

DSCN4483.JPG.c87c2bb0f555c8a5da35b4b499a2c4d8.JPG

super fotka, vypadají fakt luxusně, řekl bych že v té modré vypadají nejlépe...

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak dávno, co šly pilotky (nejen) od IWC úplně mimo můj zájem. A že bych si koupil na ruku něco až tak velkého, tak to vůbec nepřicházelo v úvahu. Někdy v půlce června jsem je zkusil na ruku a od té doby je mám (až na pár výjimek) na ruce prakticky pořád. Pořád mně baví. Na datum nekoukejte, fotku jsem cvaknul předevčírem večer při nákupu;-)
628ebc0ab2dcb3521a1b44631c1d5a21.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, patprom napsal:

Není to tak dávno, co šly pilotky (nejen) od IWC úplně mimo můj zájem. A že bych si koupil na ruku něco až tak velkého, tak to vůbec nepřicházelo v úvahu. Někdy v půlce června jsem je zkusil na ruku a od té doby je mám (až na pár výjimek) na ruce prakticky pořád. Pořád mně baví. Na datum nekoukejte, fotku jsem cvaknul předevčírem večer při nákupu;-)
628ebc0ab2dcb3521a1b44631c1d5a21.jpg

...taky to jsou fainové hodinky, bral bych je :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...taky to jsou fainové hodinky, bral bych je

Jdi do nich. Dají se koupit kolem stovky, což je za tyhle hodinky super cena. Po x letech jsou to jediné hodinky, které se mi nechce sundat z ruky. Jasně, i tyhle časem okoukají, ale zatím u mně 1:1 s LV, což bych ještě nedávno neřekl ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...