Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Já jsem rád, že sedí všechny indexy a luneta. Ta má mimochodem moc zajímavý chod. Přesto, že jde o vnitřní lunetu, tak oproti jiném super compressorům, které jsem měl nebo mám, tady luneta cvaká - dva kliky ve vteřině. A je pouze jednosměrná.

No a co se nápisu týče - teď mi na něj sklouzávají oči, protože o tom vím. Ve skutečnosti bez toho aniž bys na hodinky koukal z 20 cm, tak to běžným okem nepostřehneš. Ten nápis není tak kontrastní jak se na fotkách zdá. Uvidíme jestli si na to zvyknu nebo jestli mi dá CW nějakou dodatečnou slevu.

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Ace84 napsal:

No a co se nápisu týče - teď mi na něj sklouzávají oči, protože o tom vím. Ve skutečnosti bez toho aniž bys na hodinky koukal z 20 cm, tak to běžným okem nepostřehneš. Ten nápis není tak kontrastní jak se na fotkách zdá. Uvidíme jestli si na to zvyknu nebo jestli mi dá CW nějakou dodatečnou slevu.

Jasný, já su na to kapku pacient a nejspíš bych to nezvládl. :D

Každopádně bych řekl, že by se k tomu měli nějak postavit. V pořádku to prostě určitě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Axel napsal:

To jsou Tvoje? To je ted horka novinka, vid? Jsem to pochopil tak, ze teprve se chystaji do prodeje..  Ten napis jim ujel, neni na stredu, ale tak pokud je to Ward, tam je ten servis a pece o zakaznika na jednicku s hvezdickou ;) 

Jsou to moje. Jak moc horká novinka to je nevím. Ale asi jo, když tady ještě nejsou. Já nechápu jak něco takového mohlo projít přes QC, ale už se stalo.

Reakce Warda není úplně jednoznačná: "This is slightly mis aligned by 0.25mm s it barely visible, the next batch will be aligned correctly, we are not offering to replace the dials as from the human eye it is barely visible."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, bobi napsal:

Hezkýý  ...   ;)

Martine,kdo to fotil   _   ?   :)

Já asi takhle  :angel:

20200904_184746.jpeg.c2db5c503ed880668506ac2ec912fffe.jpeg

yes.jpg.3a2f850278281aec17bcaa9a99fe535b.jpg

 

 

No já ne, to je poznat :-)). Neter se uvolila mezi drinkem a opalováním a za 10 minut mi nadělal kupu fotek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...