Jump to content

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

Prosimtě...jako já většinou ty kecy o investicích...bezcenným šrotu...a tak přecházím...

Ale řekni mi popravdě - koho v sobotu večer zajímá kolikátýho je??? :)

samozřejmě beru Tvůj pohled na Rolex jako názor, ale když už sis je koupil-nechces si je užít? ;) :)

Edited by snake

@snake Omyl - superlativní modráky si svým způsobem užívám (jinak bych je dle instrukcí zdejších znalců sušil v trezoru a nenosil) a i po 3 týdnech je považuju za to nejlepší co mi dnešní Rolex může nabídnout. Ale když už notorické nedostatky takhle bijou do očí u 9 fotek z 10 (v reálu datum fakt tak často nepotřebuju), nevidím důvod proč si je v komentářích vlastních hodinek nechávat pro sebe :smoke:

Edited by Radek124
před 1 hodinou, Radek124 napsal:

@snake Omyl - superlativní modráky si svým způsobem užívám (jinak bych je dle instrukcí zdejších znalců sušil v trezoru a nenosil) a i po 3 týdnech je považuju za to nejlepší co mi dnešní Rolex může nabídnout. Ale když už notorické nedostatky takhle bijou do očí u 9 fotek z 10 (v reálu datum fakt tak často nepotřebuju), nevidím důvod proč si je v komentářích vlastních hodinek nechávat pro sebe :smoke:

Chapu a rozumím...a Tobě ten kyklop opravdu tak vadí, když to datum nepotřebuješ? 

Ptám se spíš ze zvědavosti, protože já to u svých několika DJ neřeším vůbec-proste je mi to jedno a koukám se třeba na supr lunetu ze zlata,jubilee nebo cifr...kyklop natočím když chci vědět kolikátýho je, ale každej to má jinak, proto se ptám ;)