Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 14 minutami, mlsoun1 napsal:

Kožka jim sekne.S nimi to máš jak u Panerai,každý den popř.,týden jiný řemínek.

jj to se mi libi. Remeny menim podle situace, sport, prace apod. :)

před 15 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Na tahu jsou moc pohodlný. 

IMG_20240508_091136.jpg

Fajne, ja je kdesi videl na cerne nato kuzi od Bulang Sons a vypadala ta kombinace skvele:)

před 1 hodinou, mlsoun1 napsal:

Snad se nebudete zlobit,ale na čtrnáctý pokus ta fotečka vyšla a mám  takovou radost,že se podělím😌

IMG_1004.jpeg

Krásné pozadí 👍🙂 

Já dnes jedu na chronolinii.

17151585075992785496129257178103.jpg

10 hours ago, Jiří Sedlák said:

Jo ták, tak to jo. U mě je tohle už docela společenský outfit, sportovní jsou tak ty tenisky. Ale tady jsem spíš mimo módní kodexy já. Pro mě jsou sportovní kraťasy a tričko. Každopádně hodinky jsou veskrze elegantní. Ačkoli oblekovky mají prý být na kůži, tah, byť elegantní je vlastně posouvá do sportovna. A co je vlastně sportovní? To co při sportu využiješ nebo to co nutně nemusíš sundat a přežije to? Jak je vidět, ty kodexy se dají dost ohýbat, a když má člověk trochu vkusu, je to ok.

Presne tak, sportove a elegantne su dost subjektivne pojmy s nejasnymi hranicami, to je tak na celovecernu disputu pri pive 😄.

Chcel by som ich vyskusat aj na kozi, ale ten tah je integrovany a origo koza k tomu (zatial?) nie je, takze to nebude take jednoduche. Tiez neviem ako by koza sedela s tymi ochranami korunky, ktore su tak isto vcelku sportova zalezitost a diskvalifikuju ich z  "cistokrvnych" oblekoviek 😆

3 hours ago, Vit said:

Krásné hodinky i foto.
Ten číselník je smalt? (email)

Dakujem, je to porcelan.

2 hours ago, orius said:

Tak to je nádhera...

K tričku, riflím i k obleku.

Dik, ano k obleku tiez perfektne. Vyskusane, potvrdene 😀

Have a great VICTORY day 🫡

627e36cb678143c593a723f0fe4a9e90.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

před 5 hodinami, bluman napsal:

Presne tak, sportove a elegantne su dost subjektivne pojmy s nejasnymi hranicami, to je tak na celovecernu disputu pri pive 😄.

Chcel by som ich vyskusat aj na kozi, ale ten tah je integrovany a origo koza k tomu (zatial?) nie je, takze to nebude take jednoduche. Tiez neviem ako by koza sedela s tymi ochranami korunky, ktore su tak isto vcelku sportova zalezitost a diskvalifikuju ich z  "cistokrvnych" oblekoviek 😆

Dakujem, je to porcelan.

Dik, ano k obleku tiez perfektne. Vyskusane, potvrdene 😀

K obleku super i na tahu. Myslím, že někdo z místních mistrů by dokázal integrovanou kůži na vysoké úrovni vyrobit.