Jump to content

Recommended Posts

Taky

20201018_161858.jpg

#seikoskx009 

IMG_20201016_160856_890.thumb.jpg.c6c3e247f10fce4345eee724856bd0a3.jpg

A toto je prosím co? :-) SKX poznám, ale zvědavost ve mě hlodá;-)

Stále na ruce. Po prvotních cca -2s/den začaly ulítávat -10s/den, tak čekám, jak se to usadí.

DSCN4701.JPG.30aea6c8fcaed2d9227f05f75e66c483.JPG

před 47 minutami, Kostra napsal:

Ještě že je nikdo nechtěl, jsem moc rád, že u mě zůstaly:-)

Jinak spony na Bondovkách bych úplně neblahořečil, já tu svou po srazu večer doma zaklapnul a ráno už neotevřel:-( Zasekl se tam ten boční čudlík.

68101604d4f85a9d8300f18b4460f2c7.jpg

Jako fakt? Je to jen mechanika..ale nikdy bych nevěřil, resp. jsem nikdy neslyšel. No, vše jednou poprvé. Ale nakonec jsi ji, evidentně..otevřel:) Krásná zelená!!

před 28 minutami, Kostra napsal:

A toto je prosím co? 🙂 SKX poznám, ale zvědavost ve mě hlodá;-)

Ahoj, tomu se říká nuda se snapseed :) koláž :)

20201017_144613-02.jpeg

Jako fakt? Je to jen mechanika..ale nikdy bych nevěřil, resp. jsem nikdy neslyšel. No, vše jednou poprvé. Ale nakonec jsi ji, evidentně..otevřel:) Krásná zelená!!

Neotevřel, vyměnil jsem je za PAMy Samozřejmě s upozorněním na nefunkční zaseklou sponu. Typek co je bral, říkal, že je to celkem častý neduh a bude to třetí spona, co takhle bude nechávat opravovat. Proto to pindání o blahořečení, kdybych věděl jen o jednom kusu, myslel bych si, že mám prostě pech a nezobecňoval bych;-)

Moje modré pelagosky. Jinak k bondovkám - Jsem měl poslední model v černé na tahu a prodal. Teď by mne nejvíc lákala stříbrná varianta na origo gumě 

9AC4381D-F454-440A-BE28-E11CF32EE8E0.jpeg

@Kostra a já jsem si myslel, že kostra pozná bezruký skeleton ;o)
já tak někdy kupuju skeletonizovaná kuřata na polívku

[mention=12491]Kostra[/mention] a já jsem si myslel, že kostra pozná bezruký skeleton ;o)
já tak někdy kupuju skeletonizovaná kuřata na polívku

Kostra poznala, jen jsem si říkal, co je to za punk

před 3 hodinami, Kostra napsal:

Neotevřel, vyměnil jsem je za PAMyemoji16.png Samozřejmě s upozorněním na nefunkční zaseklou sponu. Typek co je bral, říkal, že je to celkem častý neduh a bude to třetí spona, co takhle bude nechávat opravovat. Proto to pindání o blahořečení, kdybych věděl jen o jednom kusu, myslel bych si, že mám prostě pech a nezobecňoval bych;-)

Ty mě sedíš😬 Budu věřit, že mě to nepotká:) Každopádně teď mám ještě letní obutí. 

Doma k nevydržení, všecky atrakce zavřené, počasí naprd a v obchodech naprskáno - tož aspoň chvíli prohnat staruše ten její kočárek po kotěhúrkách, než jí v něm chcípne baterka... :ph34r:

IMG_4010.jpg.df4dca7c8f9105fbc3b1f8e8e5aebcf9.jpg

před 3 hodinami, Tomak napsal:

Moje modré pelagosky. Jinak k bondovkám - Jsem měl poslední model v černé na tahu a prodal. Teď by mne nejvíc lákala stříbrná varianta na origo gumě 

9AC4381D-F454-440A-BE28-E11CF32EE8E0.jpeg

Origo guma je naprosto super!!! Asi jsem zatím lepší nezažil. Mám gumu na Br Super 42mm, ale subjektivně mi prijde Omega lepší.