Jump to content

Recommended Posts

Trochu zelený pozitivity do tohohle sračkoidního pseudovirovýho období🤨

83C43119-A5E4-4B66-A48C-1E35E7FB1726.jpeg

@Radek124 Laskavý čtenář promine, že jsem použil fotku z minulého týdne. Zbyla mi ve složce a potřeboval jsem ji někde udat. default_smile.gif
Dnes na ruce Seiko 5
586d1e5ef16957d2be62a8e5f3ff3f59.jpg

Edited by 5etter

@5etter Tomu se říká výhoda NoDate - ale jinak je to pěkná "akční" fotka, sám mívám fotky s vodítkem a připnutým pidipsem (technicky podobné tomu drakovi) zásadně roztřesené :speak_cool:

před 19 minutami, Adamsson napsal:

image.jpg

Je neuvěřitelné kolik výrobců dělalo a dělá kopie rolexů ......, viděl jsem jich už dost , ale tydle od Rada ještě né. Je vidět, že je to kult tento design.

Tydle mám moc rád, z rakušáka jsem je tahal asi pûl roku. I když mají 35 let jsou jako nové a číší z nich mechaničnost, miluji to první logo TAG Heuer které si živě pamatuji z monopostů F1 80” let. Pěkný sváteční den všem.

4BE69CC3-0B1A-4C8C-B83D-AF70E3FAB6BD.jpeg

před 21 minutami, M3maniac napsal:

Je neuvěřitelné kolik výrobců dělalo a dělá kopie rolexů ......, viděl jsem jich už dost , ale tydle od Rada ještě né. Je vidět, že je to kult tento design.

Jsou z r. 1975, 36mm, je v nich klasicky ETA. Rado dělalo podobných modelů dost(Purple-,Golden-,Green-Horse), stejně jako Eterna, Bulova, Titoni, Sandoz a mnoho dalších. 

před 9 minutami, M3maniac napsal:

Tydle mám moc rád, z rakušáka jsem je tahal asi pûl roku. I když mají 35 let jsou jako nové a číší z nich mechaničnost, miluji to první logo TAG Heuer které si živě pamatuji z monopostů F1 80” let. Pěkný sváteční den všem.

4BE69CC3-0B1A-4C8C-B83D-AF70E3FAB6BD.jpeg

Tak to je pecka!!! Víc fotek by nebylo?:)

před 2 minutami, Adamsson napsal:

Jsou z r. 1975, 36mm, je v nich klasicky ETA. Rado dělalo podobných modelů dost(Purple-,Golden-,Green-Horse), stejně jako Eterna, Bulova, Titoni, Sandoz a mnoho dalších. 

Neboj, to vím jen na verzi od Rada jsem ještě nenarazil. Bulovy se tu sem tam objeví, myslím Armanovy? Jinak vždy cvaknu deset fotek a pak se mi stejně žádná nezdá dost dobrá 🤪

9BF5FA63-D6EF-4F2C-8574-AC9BE984D5E6.jpeg

před 21 minutami, M3maniac napsal:

Neboj, to vím jen na verzi od Rada jsem ještě nenarazil. Bulovy se tu sem tam objeví, myslím Armanovy? Jinak vždy cvaknu deset fotek a pak se mi stejně žádná nezdá dost dobrá 🤪

Prostě se jim to povedlo. A v tý době si zjevně nikdo s copyrightem hlavu úplně nelámal. Jsou to jedny z mejch prvních. 
Ty Tvoje TH jsou opravdu skvost. Bude to kousek železa, co?:) Užívej!

image.jpg

před 15 hodinami, tikzot napsal:

Trochu zelený pozitivity do tohohle sračkoidního pseudovirovýho období🤨

👍