Jump to content

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 21 hodinami, Sphinxx napsal:

No ... pořádnou pecku, jak kdo to vnímá ... viz. výše. SMPc s heliákem alá víko od Ostravara, ten mě tahá za oči, ale jinak super. Ta keramika je pecka, ten číselník, tohle Omega umí, dosud jsem byl zvyklý na hladkou keramiku, ale ty vlnky mají něco do sebe. Poprvé na denním světle. Jinak ty Tvoje Zenith si zaslouží ostrou fotku taky na denním, jsou super, měl jsem je v 45mm Felix Baumgartner a jsem debil, že jsem je prodal, ten průhled na El Primero, to je lahůdka.

@rekib1: Děkuji, jedno z TOP chron z Le Locle. Aeronef Montre (48), které zmiňuji v inzerci jsou taky parádní, vůbec nejhezčí pilotky, ale měly "jen" Elite a to je velká škoda.

DSCN6277.JPG

Ty nové smpc jsou super hodinky, hodně  muziky za rozumný peníz. Byl jsem až překvapený, jak tahle nová verze působí na ruce oproti starší, pocitově je větší o více než jen papírový 1mm.

Fotím jen founem, ale už pošilhávám po něčem pořádném ;)

542BD749-EF2D-4B58-B551-476FF2213A6B.jpeg

5BF54287-BCF4-4457-B156-23330D7E790E.jpeg

Ty nove SMPc jsou boží,  za mě zatím nejhezčí verze!! 

Ja si pořád užívám Pam pa dam pam

Mimochodem, kolego co jsi tu měsíc a hned sem plácneš Pateky a chceš zavírat vlakno, dej tu lepší fotku, jsme velmi zvědaví.  Tohle vypadá skoro jako nejaká koláž a hodinky vystřižené z papíru totiž...:lol2:

20201119_164947.jpg

Edited by varjag
před 1 hodinou, Karussell napsal:

Jen se po nich zaprášilo 🙂 za tu cenu nebylo co řešit. Jaký jsou dojmy?

Budu si muset zvyknout na ty rimske cisla a uvital bych hezci korunku. Ale jak rikas za ty prachy safir, eta a plny tah...

Druhý týden na ruce, přesnost se ustálila na cca +2s za den, bronz už přestává zářit a chytá první známky patiny - směrem do hnědo/červeného odstínu.... jak taková blbost za pár kaček dokáže rozehnat chrono-depku ... 💣

SSS2.thumb.png.7bdf314f76195982c851d5f0813bde52.png