Jump to content

Recommended Posts

před 3 hodinami, villain83 napsal:

Diky Dane, ale to nejsou ty od Mirka, ja uz je mam dyl. Ten, kdo je vzal od nej za tech 89, nebo kolik, udelal moc dobre, ja je jeste pod kilo nikde na prodej nevidel. 

Aha, promin. To nemeni nic na tom, ze jsou skvely. Mel jsem obrovsky cukani ale ja uz nechci nic drahyho nad 41 mm....

• Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

Jo, dik, dam nejaky fotky a kecy do svyho vlakna. Ten cifr je skvelej, a kupodivu i cerna datumka - na nekterejch fotkach to vypada divne, ale ta cerna tam presne padne. Teda ne ze by me na nich na prvni dobrou nesralo par veci:)

Locky zatim dobrý, žádný skákání minutovky jsem při přeřízení nepozoroval, jinak je mám chviličku tak přesnost netušim. Ten nátah je zajímavej, jde to strašně lehounce - když se posnažim, roztočim ten rotor na obě strany. Až bych se bál, že se to nemůže tak lehce natáhnout.. ale natáhne, zdá se. Ruční nátah je taky úplně bez odporu, to jsem ještě nezažil. On ten rotor bude lehounkej, takže žádný vrtulníkový efekty jak u 7750 fakt nehrozej.

Edited by Micey

Jj, na ten nový 5 days jsme tady všichni moc zvědaví. Mám Aquisy se Selittou (pro mě no problem) a ty "400" vypadají i díky té modré skvěle. Micey, tak ať ti nový kalibr bezproblémově a přesně tiká!!! Neuvěřitelně pohodlné hodinky tyhle Aquisy, kdo nezkusí, neuvěří...😉