Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Před hodinou, IzTaPa napsal:

Plastovy SWATCHky od Brajtli... puvodne jsem si sice sel koupit nove chronomaty, ale ty plastaky jsem zkratka musel mit! ;)

 

@IzTaPa Kurník jako jo...moc pěkný...ja viděl kdysi ty obyč "plasťáky", ale nevzalo mě to do hry-kdyžto tohle je jiná hra...to je úplně jinej sport...

Za mě palec nahoru-moc pěknej kousek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, IzTaPa napsal:

Plastovy SWATCHky od Brajtli... puvodne jsem si sice sel koupit nove chronomaty, ale ty plastaky jsem zkratka musel mit! ;)

0f8524609df7fe8b93740a7022cc3e7b.dng


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Jaký je pocit na ruce? Mám z nich smíšené pocity. Béčka miluju, ale mám obavu z lehkosti, která mi k letectví nejde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Dantechno napsal:

@IzTaPa - ty jo ty jsou zajímavý, takový fresh béčka... Ani je neznám.

je to novy model, vysli s nim na konci srpna lonskeho roku. ten material pouzili uz drive u sky raceru, ale to byly 3-rucky.

před 16 minutami, snake napsal:

@IzTaPa Kurník jako jo...moc pěkný...ja viděl kdysi ty obyč "plasťáky", ale nevzalo mě to do hry-kdyžto tohle je jiná hra...to je úplně jinej sport...

Za mě palec nahoru-moc pěknej kousek ;)

dik. je to plast, ale hodne tuhej.

před 8 minutami, Violoncello napsal:

Jaký je pocit na ruce? Mám z nich smíšené pocity. Béčka miluju, ale mám obavu z lehkosti, která mi k letectví nejde. 

vidis, me becka od uvedeni noveho chronomasteru vubec mijely - takove velke, tezke,... ale chronomaster je super a toto je dobra 'uchylarna', kterou jsem si nemohl nechat ujit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, IzTaPa napsal:

vidis, me becka od uvedeni noveho chronomasteru vubec mijely - takove velke, tezke,... ale chronomaster je super a toto je dobra 'uchylarna', kterou jsem si nemohl nechat ujit ;)

No, tak to vidíš. Sto lidí... 😊 Díky za feedback! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Sphinxx napsal:

Dosud nebyly Seamastery tak luxusně provedené, jako současná generace, a ta pohodlnost. Měl jsem všechny generace předtím, ale tohle je nejpovedenější. Ještě mě zajímá ta bílá varianta, co tady má @bobi. Prostě paráda, notabene na origo natu.

 

DSCN6423.JPG

Gratuluju, nej potápky široko daleko.. :) A krásná fotka k tomu.. 👍🏽

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sphinxx napsal:

No jo, je to trošku schíza, já mám modrou rád. Tady je jednou modrá, jednou černá ... :D . V zásadě fotka moje a Patrikova ukazuje, jak se hodinky zbarvují podle světle. Speciálně pro Tebe fotka na světle (i pod umělým světlem).

 

Dejve, ty jsi samé překvápko! Krásné Omegy a parádní foto, kámo! Těším se, až je omrknu naživo 😉.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bobi @Postal80 @Sphinxx @patprom Vlnkaři, doslova před chvílí jsem je nevím proč nasadil taky. Jestli mně na nich něco vadí, tak je to kónickej heliák, ale to je spíš drobnej detail. Jinak aplikovaný indexy, datum v souladu s barvou cifru a na pozici 6 nenarušující symetrii, mikroregulace na sponě, no slintám. Normálně mě popadají takový šílený myšlenky, jako že je prodám, abych si je časem koupil znova, ale funglovky, a vychutnal si je od úplnýho začátku (a následně dojebal od první vlásečnice rovněž sám). No prostě psycho :rolleyes:

DSCN4938.JPG.3296b951291b324b63fd33ff867c2bf2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Sphinxx napsal:

No jo, je to trošku schíza, já mám modrou rád. Tady je jednou modrá, jednou černá ... :D . V zásadě fotka moje a Patrikova ukazuje, jak se hodinky zbarvují podle světle. Speciálně pro Tebe fotka na světle (i pod umělým světlem).

 

 

 

Jj, David má pravdu. Tenhle model se umí chovat jako pravý chameleon a nenudí... 

Já si momentálně dělám radost s ikonickými Moonwatch na kůži. Je fajn je mít ve sbírce 🙂 

 

IMG_1974.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, patprom napsal:

Jj, David má pravdu. Tenhle model se umí chovat jako pravý chameleon a nenudí... 

Já si momentálně dělám radost s ikonickými Moonwatch na kůži. Je fajn je mít ve sbírce 🙂 

 

Jakoze, kdo nema Moony jako by nebyl?! :lol2:

3381F176-ECA4-4701-A918-1A8CAB88E690.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...