Jump to content

Recommended Posts

Nádhera. Tyhle GS jsou parádní. Nepřipadají ti na ruce malý po sundání Panerai? Užívej si je.

Díky moc:-) Velikostně jsou úplně v pohodě a ke košili budou daleko nositelnější než PAMy

380142beed61ec329ea286fa1f36374a.jpg
  • Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 1 hodinou, Kostra napsal:

Díky moc:-) Velikostně jsou úplně v pohodě a ke košili budou daleko nositelnější než PAMy

Hezky sis vybral. Fakt pekna hodinka.

před 2 hodinami, Kostra napsal:

Mě kolikrát dělá problém si vzít pak něco menšího, když mám dlouhodobě 43+. Sedí ti fakt úžasně, ke košili rozhodně lepší. Sakra začínám mít potřebu si pořídit taky GS :-).

Mě kolikrát dělá problém si vzít pak něco menšího, když mám dlouhodobě 43+. Sedí ti fakt úžasně, ke košili rozhodně lepší. Sakra začínám mít potřebu si pořídit taky GS :-).

Mám je sice dva dny, ale troufám si po tom všem, co mi tu prošlo rukama říct, že s GS chybu fakt neuděláš. A jedna sobotní divočina, než se doladí tah:-)

38480b7b281f0960367eb6d831ba7818.jpg
před 36 minutami, Kostra napsal:

Mám je sice dva dny, ale troufám si po tom všem, co mi tu prošlo rukama říct, že s GS chybu fakt neuděláš. A jedna sobotní divočina, než se doladí tah:-)

38480b7b281f0960367eb6d831ba7818.jpg

Ale to vůbec nevypadá špatně. Tak něco jako Aloha styl - havajská košile, Daikiry ve sklínce, spousta slunce, moře a holek 😄

Před hodinou, VojtaB napsal:

Hezky, jaký jsou na živo? Dej vědět, kdybys je pouštěl :D Pořád se nemůžu rozhoupat, jestli vzít Ryu nebo Blanka...

Viděl jsem je všechny a pro mě je Blanka nejdivočejší 🙂 Koupil jsem si je pro zábavu, což je naplněno...kdybych se jich chtěl zbavit, napíšu

Před hodinou, geometr napsal:

Ten datum to strašně kazí. Ty čísla a dny měly bejt vyvedený v úplně jinejch barvách.

Naživo to nepůsobí až tak zle. Kdyby to bylo v jiných barvách, asi bych se obával čitelnosti na první pohled. Ten ciferník je velká divočina 🙂