Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Už vrtí ocáskem a vyhlíží bratříčka ?

Vyhlíží, ale s nejistotou. Nikdo neví co bude. Zrovna včera jsem byl v butiku a bavil se o současném stavu. Omega zdražila o 8%, na otázku zda to platí i na Ed White reedici, kterou jsem si hned z kraje ledna předobjednal za pevně danou cenu, nikdo neumí odpovědět (8% z 12.900€ je hodně peněz). Jak to bude s Apollo XIII 50th Anniversary se také neví. Bude to limitka? Jen ocel nebo to dají na drahý kov a cenovku pošlou rovnou k/přes 0.5M? Upřímně sami prodejci jsou teď z obchodní politiky Omegy dost nešťastní... Jakoby se Omega viděla v Rolexu. Čekačky, limitky jen v jednotkách kusů a to ještě po přemlouvání, průběžné a zmatené zdražování, nové nelimitované modely dodávají pozdě. Je tam velká pachuť teď.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenovou a prodejní politiku si nastavili před Covidem, realita doby po covidu jim ukáže, co a za jakou cenu jsou ochotní klienti aktuálně kupovat.

Na nového Speedyho a ST3 jsem zvědavej, rád bych si rozšířil sbírku, ale mám nějaký hranice, co si dovedu rozumem obhájit a co je už za hranicí.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...