Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, michalval napsal:

 


No nerikej! Dalsi blazen. Tome, tohle jsou tak nadherny a mimoradny hodinky. Tak uz taky vidis na vlastni oci, jaky hodinky dokaze udelat ta firma “na tužky” emoji1.png Gratulace a uzivej si je!
c677ef8751904329e78e9e64e9ebc54e.jpg

 

Díky moc a neboj, tvá úžasná recenze na Messnery měla taky velký podíl na tom, že jsem tu značku přestal brát jen jako prupiskáře;-)

před 2 hodinami, Radek Cigi napsal:

Oboje Montblancy jsou nádherné, nápadité, šmrncovní, neotřelé a několikrát jsem se na ně musel podívat na YT. Panové, obrovská pochvala nejen za odvahu, ale i styl! Hodně příjemné zpestření. 

Díky, odvahu měl Michal a původní majitel těch mých, za retail bych asi tak statečný nebyl, to se přiznám bez mučení;-) Ale jinak úplný souhlas:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Kostra napsal:

Díky moc a neboj, tvá úžasná recenze na Messnery měla taky velký podíl na tom, že jsem tu značku přestal brát jen jako prupiskáře;-)

Díky, odvahu měl Michal a původní majitel těch mých, za retail bych asi tak statečný nebyl, to se přiznám bez mučení;-) Ale jinak úplný souhlas:-)

Velká gratulace, těším se na samostatné vlákno a třeba i nějakou recenzi.

-------------------------------

Já LUM TEC B19

 

Vit_LT_B19_210223_01_____.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, michalval napsal:


Ty jsou paradni. A predstav si, ze je mam taky, bez baterky a koupil jsem je jako nove a bude to takovych 26-28 let odhaduju. Maji do modra podsviceny cely cifr, ze?

Presne tak, je tam jeste klasicky iluminator, tj pekne podsviceni celeho cifru, zde v modrem odstinu.

Ja jsem mel loni zacatkem roku nejake devadesatkove chute a podarilo se mi tyhle sehnat v NOS stavu vcetne krabicky. Jsou teda na tahu, ale ten je chodici peklo a ten muj "svetr" to skube jak blazen. Tak jsem je hodil na tuhle vlnkatou gumu a parada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, AndyAaron napsal:

Presne tak, je tam jeste klasicky iluminator, tj pekne podsviceni celeho cifru, zde v modrem odstinu.

Ja jsem mel loni zacatkem roku nejake devadesatkove chute a podarilo se mi tyhle sehnat v NOS stavu vcetne krabicky. Jsou teda na tahu, ale ten je chodici peklo a ten muj "svetr" to skube jak blazen. Tak jsem je hodil na tuhle vlnkatou gumu a parada :)

Byly to moje první hodinky za těžký prachy 😄  myslím, že jsem za ně dal tak 2.500,- Kč někdy v roce 94 nebo 95. Úplně jsi mě navnadil, budu se muset po nich podívat 🙂 Byly původně na gumě myslím, ale ta už by stejně zpuchřela za tu dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...