Jump to content

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Já furt zapomínám, že máš aj tydlec :) 

Jj, uz podruhe 😀 

Tak snad nebudu takove jelito, abych je zase pustil. Imho krasna hodinka a navic s cistym cifrem bez odkazu na F1 nebo Ferrari, jako vetsina modelu Sport 2000 od GP.

před 9 hodinami, _lip_ napsal:

Včera dorazily nové. Ten AR je prostě boží 🙂3553637214f042cf536244bac2ca338c.jpg

Gratuluju,tyhle mám na seznamu. Strašně rád bych je někde vyzkoušel 😁 a abych jen neplkal,tak jedna haj.lofka 😂

CFD1F63F-0FF9-482B-A6C1-9E67E9FA6DE6.jpeg

a ia je shanel rok  
No já je sháněl taky něco přes rok. Byly většinou v horším stavu za hodně peněz. Nakonec jsem narazil na tyhle úplně nové, ale cena tedy byla vyšší, než by se mi líbilo :-(
Původně jsem chtěl spíše NB0070, ale ty jsou ještě vzácnější.
před 6 hodinami, Toncek napsal:

Tak se taky pochlubím nový přírůstkem. 
image.thumb.png.a3b27c6cb4b34c2653707d425655216b.png

SDGZ003 - Skvělý!!! Vypadají jako o třídu dražší Ananty. Tedy alespoň mi tak přijdou.

před 19 minutami, Kupa54 napsal:

Krásný jsou, užij si je 🙂

Díky moc! Chvilku si je určo nechám, ale kdybych potřeboval změnu, tak vím komu napsat :) 

před 14 minutami, Violoncello napsal:

SDGZ003 - Skvělý!!! Vypadají jako o třídu dražší Ananty. Tedy alespoň mi tak přijdou.

Díky, vypadají fakt úžasně a na slunci není skoro poznat, že je tam sklo. Ananty sem naživo ještě neviděl, ale tohle jsou moje první pořádný hodinky, takže sem z nich lehce unešen :) 

před 10 minutami, Toncek napsal:

Díky, vypadají fakt úžasně a na slunci není skoro poznat, že je tam sklo. Ananty sem naživo ještě neviděl, ale tohle jsou moje první pořádný hodinky, takže sem z nich lehce unešen :) 

Chápu a blahopřeju! 😊 Luneta je keramická? 

Edited by Violoncello
před 10 hodinami, kolky87 napsal:

Ako si vyberáte konkrétne hodinky na ruku z hodinkovnice kde je ich viac. Ja s tým mám problém...nikdy neviem ktoré pôjdu na ruku ( viac x sa mi stalo, že ako som ju otvoril tak aj zavrel) emoji24.png
Inšpirujte ma prosím ....

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku

už druhý rok se držím toho, že si vždy rozepíšu na celý rok měsíční nošení a 4 hodinky točím, tak je ošoupu rovnoměrně:)

pak v průběhu roku něco přikoupím a nějak se to rozrůstá, ale zatím to vyhovuje, pouštět nic nechci, páč, když něco prodám, tak se mi po tom stýská:(

image.png.95f74688a816ab7b3b7d715db1d79a18.png