Jump to content

Recommended Posts

• Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 9 hodinami, Radik napsal:

V tuhle chvíli naprostá spokojenost. Nejde mi do hlavy, proč zrovna u pilotek.

DSCN5203.JPG.cc033482b4b1c33f2c930d01df999d48.JPG

Moc pěkná ta povrchovka pouzdra. Jak sedí na ruce? Myslím vzhledem k uchycení a tvaru nožek?

před 4 hodinami, Toblin napsal:

Moc pěkná ta povrchovka pouzdra. Jak sedí na ruce? Myslím vzhledem k uchycení a tvaru nožek?

Já s nima na ruce nemám problém, i když ty nožky jsou podle historický předlohy a ne podle současnejch ergonomickejch standardů. Někdo tu psal, že to bylo na ruce utrpení, já ale nic takovýho nepociťuju. Jako jo, nožky jsou ve vzduchu, ale to mě fakt netrápí.

před 3 hodinami, kartagos napsal:

Radku už v tom zase lítáš ? 🙂

Jo, lítám, a to doslova :rolleyes: Člověk se asi musí smířit s tím, že záliba týhle intenzity ho bude držet celej život, tak to asi nemá smysl nějak násilím omezovat :)

před 3 hodinami, kartagos napsal:

Ať je nekecám , taky si rád v práci pilotím 🙂

82115355_819879921766687_4857477831317258240_o.jpg

Vidíš, na tyhle jsem si nakonec vůbec nevzpomněl, abych je zařadil do výběru.  A tos mi je kdysi ukazoval! Průhled na strojovnu, taky manuální nátah... Vlastně když teď koukám, tak je snad ani v Chronoshopu nemají, tak to to částečně vysvětluje, protože nabídku Steinhartů jsem taky prohlížel a o nos mi tam nezavadily. Automaticky jsem ale z výběru vypouštěl mimostředky, bronzovky a hledal jsem klasickej čistej cifr A nebo B. Ze značek zůstaly ve výběru Stowa a Laco a nakonec to i díky vyšší věrnosti původní historický předloze vyhrály Laco.