Jump to content

Recommended Posts

před 51 minutami, Pivas napsal:

@shewcza - koukám klid dlouho nevydržel :)

Neměl si je už?

Klid nebude nikdy :) To jsou pořád ty stejný, můžeme tomu říkat třeba zápůjčka ;o)

před 1 minutou, JoyStick napsal:

Takový Orisy křížený ze Sejtkem co? Jak je to vysoký?

14.5mm, ale docela dobře jí maskují. To už sem párkrát slyšel, ale s Orisem to má společné jen uchycení náramku, jinak jsou to úplně jiné hodinky a to včetně pouzdra. Spíš bych tam spatřoval podobnost s TH aquaracer (ručičky) a luneta z yachtmaster. Seiko tam nevidím, ale nevylučuji podobnost s nějakým modelem co nepoznám.

• Replies 15.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 23 minutami, shewcza napsal:

14.5mm, ale docela dobře jí maskují. To už sem párkrát slyšel, ale s Orisem to má společné jen uchycení náramku, jinak jsou to úplně jiné hodinky a to včetně pouzdra. Spíš bych tam spatřoval podobnost s TH aquaracer (ručičky) a luneta z yachtmaster. Seiko tam nevidím, ale nevylučuji podobnost s nějakým modelem co nepoznám.

Je fakt, že se mi to možná motá s modovanejma ručkama, ale vidim to tam, zvlášť vteřinofka.
Nicméně Orisa tam vidim takhle zvrchu. (crownguards, náramek, zvrchu tvar a obrys pouzdra, částečně luneta (insert je spíš GS), a tak.). Možná jsem mimo nevím. :) 14,5 je dost, ale ještě je to nositelný celkem v pohodě, hodíš ref, ať si o nich něco přečtu?

před 31 minutami, JoyStick napsal:

Je fakt, že se mi to možná motá s modovanejma ručkama, ale vidim to tam, zvlášť vteřinofka.
Nicméně Orisa tam vidim takhle zvrchu. (crownguards, náramek, zvrchu tvar a obrys pouzdra, částečně luneta (insert je spíš GS), a tak.). Možná jsem mimo nevím. :) 14,5 je dost, ale ještě je to nositelný celkem v pohodě, hodíš ref, ať si o nich něco přečtu?

Jasně, jsou to tyto epos sportive 3441.131.20.55.30

Na první pohled jsou to vážně Oris, ale věř mi že v realu ani náhodou. Mají daleko toolovější nádech. Tím neříkám že jsou lepší než Oris, to nejsou.

před 2 hodinami, Sphinxx napsal:

Carrera

DSCN6869.JPG

Dejve z těch Tvejch fotek mám dycky chuť jít a ty hodinky si koupit. Je úplně jedno jaký zrovna fotíš. Fakt skvělý obrázky :)