Jump to content

Recommended Posts

• Replies 12.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

@Violoncello- díky! To byly moje první koupené na fóru, nic extra ,ale mám je rád. Jinak už bych potřeboval zavést tvoje pravidlo. Jedny domů, jedny ven. Jestli to teda ještě držíš :)

před 12 minutami, Pivas napsal:

@Violoncello- díky! To byly moje první koupené na fóru, nic extra ,ale mám je rád. Jinak už bych potřeboval zavést tvoje pravidlo. Jedny domů, jedny ven. Jestli to teda ještě držíš :)

Pivasi, držím! V podstatě jsem teď na třech kusech, pokud nepočítám dvoje vintážky, z čehož jsou jedny po otci a jedny po houslistovi, kterého jsem celý život ctil. Své slovo držím 🙂 Hele, prostě jsem si řekl, že momentů, které mi udělají radost, může být více, než se zdá. Tak mi dělá radost, že se mi hodinky dostanou na ruku a že jich nemám plnou kabelu. Cest do Říma je ale vícero. Nenech se zviklat a vesele nakupuj 😃

před 30 minutami, karel.attl napsal:

47a094be64647a4666023e31c5062623.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Citizenky byly moje první lepší hodinky (dokonce první dvoje), nikdy na ně nezapomenu a dosud oboje mám. Eco-drive, to byla tenkrát vychytávka :rolleyes:. Věřím, že dělají radost a jsou naprosto nenáročné a přesné. 

Citizenky byly moje první lepší hodinky (dokonce první dvoje), nikdy na ně nezapomenu a dosud oboje mám. Eco-drive, to byla tenkrát vychytávka :rolleyes:. Věřím, že dělají radost a jsou naprosto nenáročné a přesné. 

Mam to stejne. Take jedny z prvnich a z jedne z prvnich vyplat :) Staly tenkrat neco kolem ctyr tisic a porad si je nechavam :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
před 6 hodinami, MíraMíra napsal:

Pěknej první příspěvek. Klobouček. :notworthy:

Díky

před 4 hodinami, Filip.J napsal:

Ty jo, dejte se dokupy s @beeman😁 👍

koukal jsem na fotky @beeman a taky smekám. Je vidět velké dílenské zázemí, ten můj první pokus vznikl na mikro CNC frézce vlastní výroby a malém hodinářském soustruhu v malém panelákovém bytě. :)

už mám v hlavě další projekt, tentokrat se strojkem Miyota 8n40 

před 6 hodinami, Postal80 napsal:

Krasa ty limitky 👍👍👍

85E4EDA2-81FF-4F2D-BEE3-3B3B0511BA05.jpeg

Rozhodoval jsem se mezi těmito modrými a limitkou ...pěkný to máš