Jump to content

Recommended Posts

před 13 hodinami, Radik napsal:

@LukasK @Radek Cigi Samý černý a žádná modrá. Asi bych se konečně měl rozhodnout. Jak jinak pocitově hodnotíte tyhle lesklý kousky? Měli jste třeba možnost srovnání s předchozí generací?

nemam namitek, daji se nosit ke vsemu, mam ale objednanou oranzovou gumu pro zprstreni 🙂, jsem zvedav, pak poslu foto

min model jsem nemel, nemuzu posoudit.. 🤷‍♂️

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

před 17 hodinami, michalval napsal:

Rád vidím hodinky, kterým se vrtí na cifru ještě něco jiného než ručky a čísla 🙂 Ten ozubený čtverec prostě nemá chybu.

Prakticky nenosím 3 měsíce skoro nic jiného než tyhle bronzové polokoule.

Děkuju, na tvé propisky se také moc rád dívám.

Vit_ML_RC_20210428_01___.jpg

Dnes je trendy koupit čínský mrd, bít se v prs a dělat jak jsem na ten opajcovaný čínský šmuk hrd. Jsem rád, že nepodléhám "módním" trendům. Pěkný den přeji!

20210428_090001-01.jpeg

Včera a dnes v práci ve stejnou dobu jiné hodinky od téměř stejného výrobce 

F837CCDC-8394-43FA-9B25-2BEF1422E8BC.jpeg

EA127B70-DB60-4689-ADE1-97FAC3D3FAFC.jpeg

před 2 hodinami, nickolas napsal:

Baterkove Seika

Tady ty indexy i ručky vypadají světlejší než jinde, asi to slušně mění barvu. Sponu jsi někde fotil?

před 30 minutami, warann napsal:

Tady ty indexy i ručky vypadají světlejší než jinde, asi to slušně mění barvu. Sponu jsi někde fotil?

Ručky/indexy nevyfotíš dvakrát stejně, skvělé ;) Sponu jsem ještě nefotil, nestíhám...

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Baterkove Seika

Ajejej, hezkypěkně, tak to sou ony. Vypadaj supr..

Já Déčka.

CF329B93-5C32-42F7-A5DA-20FABF9AA598.jpeg

Edited by Micey
před 3 hodinami, shewcza napsal:

Dnes je trendy koupit čínský mrd, bít se v prs a dělat jak jsem na ten opajcovaný čínský šmuk hrd. Jsem rád, že nepodléhám "módním" trendům. Pěkný den přeji!

20210428_090001-01.jpeg

Sou famózní 

@Micey Déčka supr, sedí ti hezky. A určitě je drbneš později než já :lol2: To čekání na první šrám je hnusný!

IMG_20210428_092327070_HDR.jpg

před 19 hodinami, Radik napsal:

@LukasK @Radek Cigi Samý černý a žádná modrá. Asi bych se konečně měl rozhodnout. Jak jinak pocitově hodnotíte tyhle lesklý kousky? Měli jste třeba možnost srovnání s předchozí generací?

Radiku, lesklou keramickou vložku lunety jsem u svých několika posledních hodinek přímo vyhledával, a že se k tomu přidal i číselník, mi maximálně vyhovuje - možná je to pro někoho až moc fádní a "slité", ale já s tím problém nemám. Čitelnost je skvělá, stejně jako to plastické logo Omega, decentní datumovka s černým matným podkladem (kterou tedy nepoužívám :rolleyes:) a výrazné indexy. Je to takové čisté, hladké, lesklé, ale špičkově provedené. A právě u Omeg PO jsem chtěl zůstat u nevýrazných barev (a to mám barvy zejména v letních měsících moc rád), tak jsem zvolil i kvůli univerzálnosti, právě tuhle referenci. Ručičky mají pěkný tvar a správnou délku, takže ve spojení s anti-reflexem je to na slunci fajn zážitek 🥰.