Jump to content

Recommended Posts

před 3 minutami, Kostra napsal:

Dnes operational review s papaláši z Munichu, tak na slušňáka s propiskou na ruce

Opakuji se, ale úžasné!

• Replies 16.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

Mírně to nestíhám zpracovat.

Tady jsou kladivouny na výletě.

ara2.thumb.jpg.2be1adc5e4dc9ace3688ea3c43e71bc1.jpg

A pro zvědavé chronopacienty hádanka k fotce tady :

t1.jpg.dcb3dc85226ae534dd8e8e92045b891e.jpg

před 32 minutami, zekon7302 napsal:

5C03CB10-4368-4C52-91D4-3E1711F0230E.jpeg

Naprosto dokonalé a geniální, nadčasové, nemůžu si pomoct, je to jako třeba ZZ Top v muzice. Hezká fotka

před 10 hodinami, LukasK napsal:

nemam namitek, daji se nosit ke vsemu, mam ale objednanou oranzovou gumu pro zprstreni 🙂, jsem zvedav, pak poslu foto

min model jsem nemel, nemuzu posoudit.. 🤷‍♂️

před 3 hodinami, Radek Cigi napsal:

Radiku, lesklou keramickou vložku lunety jsem u svých několika posledních hodinek přímo vyhledával, a že se k tomu přidal i číselník, mi maximálně vyhovuje - možná je to pro někoho až moc fádní a "slité", ale já s tím problém nemám. Čitelnost je skvělá, stejně jako to plastické logo Omega, decentní datumovka s černým matným podkladem (kterou tedy nepoužívám :rolleyes:) a výrazné indexy. Je to takové čisté, hladké, lesklé, ale špičkově provedené. A právě u Omeg PO jsem chtěl zůstat u nevýrazných barev (a to mám barvy zejména v letních měsících moc rád), tak jsem zvolil i kvůli univerzálnosti, právě tuhle referenci. Ručičky mají pěkný tvar a správnou délku, takže ve spojení s anti-reflexem je to na slunci fajn zážitek 🥰.

Díky. Ono i ty černý vypadají skvěle. K tomu rozumná lug2lug na to, že to jsou skoro 44mm a navíc - já musím hodinky na ruce cejtit, což tyhle určitě budu :D

Taky dik:)

Vypada myslim velmi dobre, zvlast kdyz to porovnas s jejich standardni “tahovou” sponou..

01B8F83A-BDCA-432E-B6F2-3EBF5330DBDE.jpeg

Edited by Micey