Jump to content

Recommended Posts

před 11 minutami, Radik napsal:

Doufám, že to jsou nový modrý PO a bude konečně někdo, kdo mi řekne reálný pocity ať konečně vím jestli do nich jít :)

😁

D30864E8-E995-4614-AA0D-072DC83C9B98.jpeg

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

Mám je na sobě cca 30 min a docela jsme si na sebe zvykli. Ano, je to kousek železa oproti Diver 300M, do košile to fakt moc nebude, ale jinak povedenej kousek. Na 43,5mm sedí opravdu příjemně, packy nejsou nijak dlouhý takže to nevypadá jak nádor na ruce. Náramek je jednoznačeně pohodlnější než u Diverů, nemá tak ostrý hrany a příjemně se zužuje. Čitelnost ciferníku na jedničku. Nevím, jaký máte zkušenosti s černejma lesklejma ciferníkama a leštěnejma indexama a rafikama, každopádně tohle se fakt povedlo, za mě naprosto bez chyby. GMT rafika ukazuje domácí čas, v případě potřeby místní čas pak ukazuje hodinová rafika, která pohodlně nastavitelná po hodině. Luneta samozřejmě pohyblivá v obou směrech. 

image.jpg

Já vím, zase nudný, černý, ale byla to vola mezi černou nebo modrou s oranžovou. Zbaběle jsem šel do černé. 

15EC1F3D-A9B3-4255-AFC8-CCF1F1B7BC28.jpeg

před 3 hodinami, Adamsson napsal:

Mám je na sobě cca 30 min a docela jsme si na sebe zvykli. Ano, je to kousek železa oproti Diver 300M, do košile to fakt moc nebude, ale jinak povedenej kousek. Na 43,5mm sedí opravdu příjemně, packy nejsou nijak dlouhý takže to nevypadá jak nádor na ruce. Náramek je jednoznačeně pohodlnější než u Diverů, nemá tak ostrý hrany a příjemně se zužuje. Čitelnost ciferníku na jedničku. Nevím, jaký máte zkušenosti s černejma lesklejma ciferníkama a leštěnejma indexama a rafikama, každopádně tohle se fakt povedlo, za mě naprosto bez chyby. GMT rafika ukazuje domácí čas, v případě potřeby místní čas pak ukazuje hodinová rafika, která pohodlně nastavitelná po hodině. Luneta samozřejmě pohyblivá v obou směrech. 

image.jpg

Zase černá a ještě k tomu GMT. Ale tak aspoň PO, to se cení :) A jaký pocity jsi měl z modrejch? I když mně se ty GMT modrý s oranžotou teda taky moc nelíbí. Vybírat GMT, tak bych asi skončil stejně.

před 24 minutami, Plina napsal:

Já úplně zapomněl, jak jsou Quartz přesné. 14 dní a nulaemoji3.pnga18c2edce4680646d38541c39cd80557.jpg

Jj, to ty mrchy dělaj😁

Právě teď, Radik napsal:

DSCN5729.JPG.f12638f0f907db2b2533cd88979b6582.JPG

Tobě je líto, že nemáš modré? Já teď budu koukat po NATO strapu v 21mm. Nějaký doporučení? Nějaký fotečky…?😎

před 31 minutami, Adamsson napsal:

Tobě je líto, že nemáš modré? Já teď budu koukat po NATO strapu v 21mm. Nějaký doporučení? Nějaký fotečky…?😎

Modrý už mně leží v hlavě min. půl roku :) Bohužel nato mně obecně vůbec nevyhovuje, tím spíš na relativně těžký POčka, který jsou pak na natu na ruce pocitově velmi nevyvážený. Takže bohužel...