Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

Krásné pohodové úterý všem😎 Dneska s čerstvě naleštěným plexi ( potkali jsme zeď…a dost🙈)

04753520-17F0-44D6-9038-37B2AE056763.jpeg

před 12 hodinami, junior300 napsal:

Dik zas a znova 😉 NATO mi nechyba, skor by som casom uvital ten ich silikon, vyzera celkom slusne.

Dakujem, no zasluzili by si trochu tvojho fotografickeho umu.

Možná by stálo podívat se po něčem takovém: https://www.etsy.com/listing/981842115/22mm-20mm-navy-blue-genuine-stingray

určitě není problém nechat něco podobného vyrobit ať už v barvě ciferníku, oranžové, černé..viděl jsem naživo i duhový…super struktura.

před 17 minutami, Ondrej71 napsal:

Díky :). Jj, jsou fajn

Má je můj tatík. Ale naštěstí nikdy nenosí NATO, tak ho mám v užívání já:)!

před 10 minutami, Adamsson napsal:

Má je můj tatík. Ale naštěstí nikdy nenosí NATO, tak ho mám v užívání já:)!

To NATO jsem zatím nepoužil, ale letos se na něj myslím přes léto dostane, vypadá dobře :)

před 28 minutami, Ondrej71 napsal:

To NATO jsem zatím nepoužil, ale letos se na něj myslím přes léto dostane, vypadá dobře :)

Jedna archivní..

EAE3B559-7326-42D6-A861-48B6B6122270.jpeg

před 2 hodinami, Adamsson napsal:

Možná by stálo podívat se po něčem takovém: https://www.etsy.com/listing/981842115/22mm-20mm-navy-blue-genuine-stingray

určitě není problém nechat něco podobného vyrobit ať už v barvě ciferníku, oranžové, černé..viděl jsem naživo i duhový…super struktura.

Hmm, toto nebude pre mna, struktura koze z raje ma neberie. Aj ked to Oris pri Aquisoch ma, vobec koza na potapkach mi akosi nesmakuje. Aj ked Aquis aspon pre mna nie su uplne typicke potapky. Uvidime.. :) Zatial som spokojny s tahom, ten hra jednoznacne prim v tomto pripade.