Jump to content

Recommended Posts

• Replies 16.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skeleton? U SWATCH se naštěstí neberou tak vážně...😁

5ti denní inhouse v bronzu 

.B.

Jedna se včerejším datem. Pár let mi trvalo než jsem se s nimi srovnal. Rozhodně to nebyla láska na první pohled a přesto, že jsem je kupoval nové, tak jsem je prvně musel poslat na výlet asi na dva roky než se ke mě dostaly zpět a já jim dal šanci.

IMG_8572.jpeg

před 11 minutami, Chronopetr napsal:

Velice zajímavé. Můžu poprosit o bližší info?

Koupil jsem si je v roce 2008 v Koscomu (dnes už myslím Timexy neprodávají), myslim, že ta kolekce se jmenovala Timex Automatics(?), už se určitě neprodávají. Čuměl jsem tam tenkrát chvíli do výlohy, jdouce kolem a líbily se mi, tak jsem si je koupil (myslim, že stály něco přes 4 litry?). Mám k nim ale zvláštní vztah, týden po koupi se mi narodil první živý syn, narodil se stejný den a měsíc, jako můj nejlepší kamrád. A navíc v ten den mají na datumovém věnci u čísla dne malinký kaz. Jdou celou dobu spolehlivě. Dohledal jsem teď ještě označení - T2D941 a něco málo je tady: https://www.timex.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=27452

Víc toho nevím 🙂

před 25 minutami, geometr napsal:

Koupil jsem si je v roce 2008 v Koscomu (dnes už myslím Timexy neprodávají), myslim, že ta kolekce se jmenovala Timex Automatics(?), už se určitě neprodávají. Čuměl jsem tam tenkrát chvíli do výlohy, jdouce kolem a líbily se mi, tak jsem si je koupil (myslim, že stály něco přes 4 litry?). Mám k nim ale zvláštní vztah, týden po koupi se mi narodil první živý syn, narodil se stejný den a měsíc, jako můj nejlepší kamrád. A navíc v ten den mají na datumovém věnci u čísla dne malinký kaz. Jdou celou dobu spolehlivě. Dohledal jsem teď ještě označení - T2D941 a něco málo je tady: https://www.timex.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=27452

Víc toho nevím 🙂

Díky, já jsem si říkal, že bych o ně ani nezavadil...a ony jsou z doby, kdy jsem o chronobundu neměl ani ponětí:-). Tak ať holky makají a dělají radost další dlouhý roky!

před 4 hodinami, geometr napsal:

Víc toho nevím 🙂

Já stejné jen s modrou vterinovkou koupil v Maďarsku cca 12 let zpět. Cena v přepočtu asi 2.500,-

před 5 minutami, KralJan napsal:

Já stejné jen s modrou vterinovkou koupil v Maďarsku cca 12 let zpět. Cena v přepočtu asi 2.500,-

Ty mají ale bílej cifr, ne? Ne krémovej. Dělaly se i s černým ciferníkem a na tahu. A později se dělaly novější varianty s trochu tvarově jiným pouzdrem a vypadal jinak ten ukazatel rezervy chodu.

před 15 hodinami, Ace84 napsal:

Jedna se včerejším datem. Pár let mi trvalo než jsem se s nimi srovnal. Rozhodně to nebyla láska na první pohled a přesto, že jsem je kupoval nové, tak jsem je prvně musel poslat na výlet asi na dva roky než se ke mě dostaly zpět a já jim dal šanci.

Hele já je mám už po druhé a snad už tentokrát druhý rok, tak to nebyla láska na první pohled, na druhý už je to lepší.. 

Poměr cena/výkon tam za mě je :) A mám tam tu sponu s mikroregulací :)