Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

Mám je půl hoďky, Pepsi luneta objednaná. Po deváté mi snad už vydrží nějakou chvilku :-)).

IMG_20210521_183949.jpg

před 7 hodinami, Chronopetr napsal:

V životě takové mít nebudu, ale kdybych měl volit, tak kvůli té titěrné červené drobnosti na DAY vnitřním cifru bych volil  model vpravo. Prostě to chytlo mé oko, jak říkáme my lingvisti 😀.

Myslíš jako že to není tak homogénní, jo? :)

před 10 hodinami, Adamsson napsal:

PO GMT Pilot

Velmi neortodoxní..jen na zkoušku

FDDB6B4E-6E2F-4E68-A6C7-DE142512497E.jpeg

Za mě velice povedená kombinace.. 👍
Máš foto i na ruce? 

před 2 hodinami, Karussell napsal:

Jsou to pekny kladiva, o tom zadna. Ale myslim, ze driv ci pozdeji prijde IWC s Genta Ingama znovu, tentokrat s inhouse mensi velikosti, ktery je v tech portugalkach...to by slo, ne? 🙂 

To by šlo 🙂 Pokud vím, tak inženýry se dělaly i ve verzi 43 mm, a někdo je tady na fóru má - s černým i s bílým cifrem. Neměly ochranu korunky, ale hezký jsou.

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Mám je půl hoďky, Pepsi luneta objednaná. Po deváté mi snad už vydrží nějakou chvilku :-)).

Super, Martine! Mě to už léta táhne ke klasickým 39kám a teď se červík zase rozhlodal intenzivnějí :)

před 33 minutami, michalval napsal:

To by šlo 🙂 Pokud vím, tak inženýry se dělaly i ve verzi 43 mm, a někdo je tady na fóru má - s černým i s bílým cifrem. Neměly ochranu korunky, ale hezký jsou.

Ano, presne tak a myslim ze dvoje by tady byt mohly. Pak se delaly jeste 40mm ref. 3239, ale ty nemaji inhouse/Pellaton 🙂 

před 1 hodinou, KAL napsal:

Za mě velice povedená kombinace.. 👍
Máš foto i na ruce? 

Díky. Foto na ruce nemám, pořipdím!

Edited by Adamsson

před 14 hodinami, michalval napsal:

před 14 hodinami, Karussell napsal:

Ano, presne tak a myslim ze dvoje by tady byt mohly. Pak se delaly jeste 40mm ref. 3239, ale ty nemaji inhouse/Pellaton 🙂 

43mm? Tak to nevím, jám znám 40mm s Pellatonem IWC Ingenieur 3228

Vit_IWC_Ing_210206_01_.jpg

Edited by Vit

43mm? Tak to nevím, jám znám 40mm s Pellatonem

Ano ano tyhle jsem mel na mysli. Diky. Dokonce presne Tvoje fotky si pamatuju Jen jsem si myslel ze jsou vetsi.