Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Vám se to řekne, ale jsem nějakej takovej neklidnej, hodně jsem toho měl, chci toho ještě pár vyzkoušet a pak se usadit a bejt spokojenej s jedněma hodinkama a jen si to tu číst a tlemit se těm jelitům, co furt někam pospíchaj, honěj se za těma OWG a tak. Zatím jsem to jelito já a směje se mi polovina chronomagu.

Ja se Ti nesmeju, ja Ti zavidim 😎 Teda spis Ti to preju. Sam jsem si dal jako limit naplneni hodinkovnice na 6ks. A tohle omezeni se mi zatim dari drzet 🙂

Teda je pravda, ze takovym malym svindlem, protoze levnesi kousky odkladam do druhe (take levnejsi) hodinkovnice s LIDLu 😀

Edited by honza71

před 52 minutami, Violoncello napsal:

Ohne kyklop

PSX_20210719_154302.jpg

Gratuluju k novému kousku! Ta podložka pod hodinkami je katalog nebo knížka?

před 13 minutami, michalval napsal:

Gratuluju k novému kousku! Ta podložka pod hodinkami je katalog nebo knížka?

Moc děkuji! The Book of Rolex od Jense Hoy a Christiana Frosta 🙂

před 36 minutami, JoyStick napsal:

@kuncák7 Mám kdyžtak tip na větší kufřík :D 

Tak co, bude to zas rozmazaný?
IMG_4863.thumb.JPG.95441410e4bce9329f8013d7158f54ed.JPG

Dobry hodinky k tomu autu 👍

To ho nechvas jen tak pred barakem ? 

před 15 minutami, honza71 napsal:

Dobry hodinky k tomu autu 👍

To ho nechvas jen tak pred barakem ? 

Díky :) Jojo, mám sice o kus dál garáž, než dodělám tu v baráku, ale mám tady taky katanu a po schodech běhám rychle :D 

Ne, zatim musim říct, že drtivá většina lidí je slušnejch. Občas se najde nějakej kokot, ale to máš všude. Víc než před barákem se o to bojim u obchoďáků a na jinejch veřejnejch parkovištích. Tam si z toho lidi dělaj sport a ničej druhejm auta ze svý vlastní malomyslný frustrace. Je to občas hodně smutný.

před 1 hodinou, Violoncello napsal:

Když už jsem rozestavil kulisy, blejsknul jsem svou Svatou trojici a už dám zase pokoj 🙂

Moc povedené kombo.

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Když už jsem rozestavil kulisy, blejsknul jsem svou Svatou trojici a už dám zase pokoj 🙂

PSX_20210719_153922.jpg

Hergot Chlape, to je dobré. To je dokonce moc dobré. Samozřejmě hodinky - ale ta myšlenka. Taky krátce a dám pokoj. 

Svatá trojice.. pojďme založit vlákno "Svatá trojice a možnost OWG". Vysvětlím : dvojičku mám osobně jasnou, asi.. ale ty třetí.. ?! Něco doma mám, něco už jsme měl. A navíc celý den myslím na příspěvek @kuncák7..  Co kdyby jsme museli každý být OWG. Třeba nějakou vyšší mocí, nebo já nevím. Nechci plevelit tohle velké a hodně staré vlákno.. ale rám bych to rozvedl a zamyslel se na tím. 

Zítra, až přijedu dříve domů dám něco dohromady. Založím vlákno a pošlu nějakou fotku s mou vizí. A ne že mi tam nebudete chodit a přispívat! :devil: @Violoncello tebe očekávám jako Otce spoluzakladatele. Boží FOTKA !!!

PS : zatím přidám Bondovky, které mám u sebe. Skvělé, povedené hodinky a mám je rád. Ale tam asi nebudou.

CDC29DDD-0988-49B7-B9A6-4A5AD25B1537.jpeg

Edited by Postal80