Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 8 minutami, MaxT napsal:

Hermes H08

Na fotkách to bylo jen kudy z nudy, na ruce neskutečné nadšení. 

Inhouse z továrny Vaucher(Richard Mille a Parmigiani) a zpracování na úrovni HH. Váha 89g. po sundání dvou dílků.

100WR, šroubovací korunka, skvělá lumi na všech číslicíc, motýlková spona a prima 70's look.

Sháněl jsem je 3 měsíce, chtěl jsem je na oranžové gumě ale jsou beznadějně vyprodané.

Dle Hermes byl toto poslední kus.

A nakonec jsem za ten tah rád, je super. Jen škoda že gumu zvlášť koupit nelze.

IMG_0153.jpg

Mimoradne!!! Budou dobry i na poradne kuzi

@KarussellJe to tak. Velikost, čitelnost, překvapivě i tloušťka, na to že to má 7750 jsou na jedničku. Ten tah jsem ještě zkoumal a zřejmě nebude originál, minimálně tomu nasvědčuje opracování a konstrukce, to ještě budu muset pořešit. Doufám že to nebylo od prodejce úmyslné, ale věřím že spíš ne.
Stejně jako všechno co koupim půjdou do lázní, potřebujou vyčistit a namazat, mrknout na chrono, atd., tak bude čas :) 

Ty nový zelenáče mě taky dráždí, ale zatím odolávám :) 

před 2 hodinami, MaxT napsal:

Hermes H08

Na fotkách to bylo jen kudy z nudy, na ruce neskutečné nadšení. 

Inhouse z továrny Vaucher(Richard Mille a Parmigiani) a zpracování na úrovni HH. Váha 89g. po sundání dvou dílků.

100WR, šroubovací korunka, skvělá lumi na všech číslicíc, motýlková spona a prima 70's look.

Sháněl jsem je 3 měsíce, chtěl jsem je na oranžové gumě ale jsou beznadějně vyprodané.

Dle Hermes byl toto poslední kus.

A nakonec jsem za ten tah rád, je super. Jen škoda že gumu zvlášť koupit nelze.

IMG_0153.jpg

Ale to je veľká fajnovosť. Gratulujem !

2 hours ago, Kalisport said:

Já měl za to že si je prodal 😃👍

Já prodal ty modrý analogy 

GWF-A1000-1A2DR

Tyhle jsou asi poslední digitály co ve Frogman řadě G-SHOCK udělal GWF-D1000B-1ER

tak ty asi nechám.

před 5 hodinami, JoyStick napsal:

@KarussellJe to tak. Velikost, čitelnost, překvapivě i tloušťka, na to že to má 7750 jsou na jedničku. Ten tah jsem ještě zkoumal a zřejmě nebude originál, minimálně tomu nasvědčuje opracování a konstrukce, to ještě budu muset pořešit. Doufám že to nebylo od prodejce úmyslné, ale věřím že spíš ne.
Stejně jako všechno co koupim půjdou do lázní, potřebujou vyčistit a namazat, mrknout na chrono, atd., tak bude čas :) 

Ty nový zelenáče mě taky dráždí, ale zatím odolávám :) 

@JoyStick zelenace ani modraky tady myslim jeste nikdo nema🤑