Jump to content

Co máte právě na ruce?

Recommended Posts

před 15 hodinami, AndyAaron napsal:

Kdyz clovek bydli na vesnici, tak musi brzo z hospody…

Andy, já takhle blbnul léta a pak jsem zjistil, že se dá jezdit z centra po půlnoci vlakem... anebo modrým busem do vedlejší vesnice a pak hezky potmě polní cestou. Doma vždycky v jednu v noci, a střízlivej. Fakt jsi prozkoumal všechny eventuality? Páč jestli ne, tak se na vesnici jen vymlouváš :)

Hele, fakt jsem zkoumal vsechny eventuality, na ktere jsem prisel. Bus primo k nam do vesnice jede posledni 23:10 ze Zlicina. Dojet na Zlicin z centra chce cca 30min rezervu, tj. vypadnout z hospody 22:30. 

Kdyby bylo nejhur, tak ze Smichova jede vlak 0:40, ktery je ve vesnici 4km od nas kolem 1:10, takze pak bych dorazil domu rychlou chuzu lehce po 2h. Ale tam zas jdes po uzke silnici a cekas, kde te kdo v noci srazi.

Resenim je samozrejme uber zhruba za litr, ale to se pak to pochlastavani v Praze prodrazi. Ale i tak dle moji kalkulace by tohle vyslo levnejc, nez bydlet v Praze 😅

před 3 hodinami, Vit napsal:

MS Salthora

Vit_MS_Salthora_211111_01____.jpg

Krásný kousek Víte, modrá je moje oblíbená!

Ještě by to chtělo foto dýnka sem - myslím, že by si to zasloužily, teda aspoň co jsem viděl na jedné fotce na webu prodejce

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Hele, fakt jsem zkoumal vsechny eventuality, na ktere jsem prisel. Bus primo k nam do vesnice jede posledni 23:10 ze Zlicina. Dojet na Zlicin z centra chce cca 30min rezervu, tj. vypadnout z hospody 22:30. 

Kdyby bylo nejhur, tak ze Smichova jede vlak 0:40, ktery je ve vesnici 4km od nas kolem 1:10, takze pak bych dorazil domu rychlou chuzu lehce po 2h. Ale tam zas jdes po uzke silnici a cekas, kde te kdo v noci srazi.

Resenim je samozrejme uber zhruba za litr, ale to se pak to pochlastavani v Praze prodrazi. Ale i tak dle moji kalkulace by tohle vyslo levnejc, nez bydlet v Praze 😅

nebo prostě chlastat na vesnici no :) 

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Andy, podcenil jsem te! Nezbyva nez abstinentniho souseda uvrtat do hodinek a dovolit mu jezdit s tebou na srazy :D

Před hodinou, Jeronimo napsal:

Je to Kus hodinek.

IMG_2451_result.JPG

Jarku, krásný hodinky. Co ta steel luneta po nějaké době nošení? Nějaká zkušenost? U podobných dayton nebo broad arrow speedmasterů je to magnet na vlásečnice...