Přejít na obsah

Oris Aquis Lake Baikal


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 20 minutami, Spongebob napsal:

toto je proste vrchol :wub: az je budes chtit pustit dej vedet abych zacal shanet kupce na ledvinu.

Až je budu chtít pustit, tak je asi nebude nikdo chtít😄 Já mám jedny hodinky a nosím je denodenně, od rána do večera a do práce i za zábavou. Podle toho pak vypadají. Tridenty od Wardů co jsem nosil doteď se změnily k nepoznání.

S tou ledvinou bych to viděl asi jako Murphy, za to žádný hodinky nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psycho.path: to je na druhou stranu chvalihodne :D hodinky by se mely nosit! A to ze mas jen jedny je taky cool! To je skoro muj pribeh..jen ja na ne davam strasnej pozor a nenosim je 24-7 :D

i tak dej treba vedet aspon ti od nich treba pomuzu...koupim kafe, nebo obed :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spongebob: Já se taky snažím na ně dávat pozor, ale nedá se to uhlídat. Na noc je taky odkládám. Mám taky ještě ty Tridenty, ale po 6 letech nošení jsou dost dobitý a asi nemá cenu je posílat na nějakou generálku, i když stroj v nich je pořád stejně přesný. Začaly se mi ale mlžit a to byl impuls ke koupi nových. Chtěl jsem po letech nový Bondovky, ale když jsem se podíval na ty Tridenty, tak jsem si říkal že by mi bylo asi líto je nosit a otloukat a tak jsem si půl ceny slevil a koupil krásný hodinky, o který se až tak nebojím😀 Jo a maj 43,5mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja je taky na noc odkladam a kdyz jdu treba neco delat na baraku atd.. i v praci si je sundavam kdyz vim ze budu strkat ruce nekam do zarizeni.. (jsem servisni technik) na dilne na ne mam i gumovou podlozku na kterou je odkladam :D Me by to totiz strasne mrzel ten prvni zarez...a pak by me sralo se na nej divat.

ja mam ty novy Tridenty, ty stary bez urazky! nejsou vubec muj salek kavy..ty "barokni" rucky a i to logo je mimo muj vkus. Ale verim ze kvalitou jsou na tom uplne stejne! 

Me prave ty novy Tridenty trosicku ty Aquisy pripominaj.. ty carkovy indexy, luneta..jen chybi to datum na sesti, vyraznejsi vroubkovani lunety.. :D no je toho samozrejme vic.. ale trosku mi je pripominaj :P a proto se mi taky tak moc libi a stoji pul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja když ty starý Tridenty kupoval tak jsem neměl moc peněz. Ty ručky mě neurážely a vlnky mi trošku připomínaly nechtěně prodaný Bondovky, ale nejvíc mě od začátku štvala datumka jak je blbě přistrčená ke čtvrté hodině. Přiznám se že jsem taky servisní technik a když se jdu po lokty nořit někam do rozvaděče, tak tyhle nový hodinky nechávám na řadící páce (Tridenty už jsem neodkládal:o) ale uvidím jak dlouho mi to vydrží. Ty Nový Tridenty jsem zvažoval oproti klasickým Modro/Černým Aquisům a Mido Ocean Starům, ale pak přišla Edice Lake Baikal a bylo vymalováno😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...