Přejít na obsah

Dotaz ohledně určení pravosti


Doporučené příspěvky

Zdravím

Mel bych na vás dotaz ohledně koupe hodinek a zajímalo by me jak je to s určeni pravosti jestli se to da podle nechej poznat z Fotografii jsem laik a rad bych se radši s nekym poradil 

Dekuji predem snad si někdo najde cas na odpověď xD xD 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj

řešil jsem nedávno podobný problém na foru hodinky HUBLOT,Dal jsem sem fotky a členové mě velice dobře poradili ,jsou to odborníci a plno jich podobných hodinek měli.samozřejmě ve finále to byl fake.Nejlepší je kontrola u AD.Mě uchránili dost velkou sumu peněz.dej jsem fota a uvidíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, Emil_Obecny napsal:

Zdravím

Mel bych na vás dotaz ohledně koupe hodinek a zajímalo by me jak je to s určeni pravosti jestli se to da podle nechej poznat z Fotografii jsem laik a rad bych se radši s nekym poradil 

Dekuji predem snad si někdo najde cas na odpověď xD xD 

 

 

Ono by stačilo napsat model a značku a cenu....... to dost napoví jestli budou potřeba i fotky.....D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

melo se jednat o aukci pry pozůstalost a majitel se nezajímá asi o to co vlastni a toto jsou fotky zad jelikož aukce neproběhla a toto jsou fotky od majitele o přední stranu musím jeste napsat

Upraveno uživatelem Emil_Obecny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že hodinky a známky vůbec nesedí. U známek jde např. o počet kusů, stav... Jinak je to prostě papír a tisk. U hodinek jde cena poznat minimálně kvalitou zpracování. Pateky jsou min v řádech stovek tisíc a to prostě někde musíš vidět... Tohle je fakt úlet.

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zmizík napsal:

A tak já zas vím třeba úplný hovno o poštovních známkách a taky si můžu myslet, že v albumu po dědoj nosím maršálskou hůl... 

no známky to je slabej vodvar,co teprve poštovní holubi....tam už jedeš vyšší dívčí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...