Přejít na obsah

Volby 2006


viking

Doporučené příspěvky

Pokud vím tak státní dluh nejvíce vzrostl za vlády ČSSD, bohužel nyní se pohybuje již u hranice 700 miliard korun a každou sekundou roste o dalších 380 Kč. Ono není tak těžké naslibovat, přidat státním zaměstnancům, atd., hlavní je si na to nepůjčovat!!!

BTW: Pobavil mě billboard Paroubka......"budeme za Vás pracovat"...no za mě určitě ne.

když už jsme u toho billboardu, trochu na odlehčenou.....

Neboť dosud pracoval pro sebe a své kamarády...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Vsichni jsou svine a tech par cestnych vyjimek to bohuzel nevytrhne. Kradlo se za komunistu, kradlo se za ods, krade se za cssd a krast se bude treba i za zelenych. Takze je uplne jedno, koho tam hodite ;) Libi se mi, jak politici spolehaji, ze hnusne pocasi prilaka lidi k volbam misto na chalupy :D

Nějak tak to bude, nicméně Pablbek pro mě představuje období před 11/89, kdy jsi mohl svobodně vyjet tak akorát do Žiliny, takže pouze doprava!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Libi se mi, jak politici spolehaji, ze hnusne pocasi prilaka lidi k volbam misto na chalupy :D

Zjevně neprozíraravě spoléhají na své historické schopnosti z oblasti: Poručíme "větru, dešti". :D

 

Jinak, mě serou všichni - chtěl jsem volit ty "Marťany", co se jednou Paroubek o nich podřekl, ale v obálce v kastlíku jsem jejich kandidátku nenašel - jen další podvod na voliče... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Libi se mi, jak politici spolehaji, ze hnusne pocasi prilaka lidi k volbam misto na chalupy :D

Zjevně neprozíraravě spoléhají na své historické schopnosti z oblasti: Poručíme "větru, dešti". :D

 

Jinak, mě serou všichni - chtěl jsem volit ty "Marťany", co se jednou Paroubek o nich podřekl, ale v obálce v kastlíku jsem jejich kandidátku nenašel - jen další podvod na voliče... :lol:

Ha, prozřetelnost a vyšší moc zasáhla, kéž by ten lístek ČSSD a KSČM tam nenašel nikdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vlah: Nemám rád Železného, ale pročtu si kandidátku za Vysočinu. Co se týká US-DEU, tak za můj kraj tam kandiduje několik lidí, které znám osobně, a o kterých vím, že jsou slušní. Znám se osobně s pár lidmi i od Zelených, ale těm jsem řekl na rovinu, že nesouhlasím s jejich programem, protože nemá s ekologií nic společného. Snad až přestane Bursík podporovat ty svoje nesmyslné větrné elektrárny, které nic nevyrábějí, jsou drahé a hyzdí krajinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODS FOREVER!

K volbě ODS. http://cz.altermedia.info/z-domova/kdo-bud....html#more-1946 Zde je docela zajímavý článek od pána, kterého z levičáctví nelze ani náznakem podezřívat.

 

Bohužel, z toho už je cítit, že ODS volby nevyhraje. Nevyhraje je díky své bezbřehé aroganci a stupidnímu pletichaření. ODS volby totiž prohrála už ve chvíli, kdy poskytla nejenom politickou podporu účastníkům ultralevicového poskakování Czechtec 2005 (tady mě prosím ušetřete demagogických blábolů o tom, jak se na podobné akce odjíždějí odreagovat těžce upracovaní pravicoví manažeři). Osvěžme si tedy akci "Ztlučená děcka". Koho z vedení ODS vůbec napadlo, že nějaký feťák půjde z následné loajality volit ODS?! Tady se doslova vyhodily tisíce hlasů "dost pravicových voličů", výměnou v očekávání hlasů alkoholických rodičů "brutálně ztýraných" feťáků. Potencionální voliči ODS tak následně darují své hlasy partajím, které hlásají, že hulit a ničit cizí majetek není normální. Proti levici totiž nelze bojovat jen prázdným žvaněním na parlamentní půdě.

 

A buďme upřimní, představme si tu hrůzu, kdyby ODS skutečně zvítězila... Vždyť o to ani skutečně nestojí, nemohlo by ji potkat nic horšího. Takže buďme rádi, že se jí to nezdaří a dostane odklad, aby se za další čtyři roky vzpamatovala a ne se hned znemožnila na věky věkoucí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...chtěl jsem volit ty "Marťany"...

Ha, prozřetelnost a vyšší moc zasáhla, kéž by ten lístek ČSSD a KSČM tam nenašel nikdo.

>Roman Šula:

 

Nepřekrucuj můj příspěvek, já píšu o slušných Marťanech!

 

Jména těch dvou stran si laskavě lep na své vlastní posty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31685: Nejde o ta "Ztlučená děcka", většina těch účastníků tak jako tak nejsou voliči nikoho, ale existují jejich rodiče a další příbuzní, kteří neradi vidí, když je někdo jenom tak zmlátí, když se chtějí "trochu pobavit". A politická reakce opozice nutná tak jako tak byla, protože tu akci de facto nařídil PlnouParouBack "nestranickému" Bublanovi. A ten to nařídil policii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ultralevicového poskakování Czechtec 2005

Co je tohle za blbost! Jde o to že 5 policistů mlátí člověka který leží v poloze na břiše s rukama za hlavou a oni do něj ještě kopou! Samozřejmě je třeba zasáhnout proti výtržnostem, ale vše má svoje regule a řídí se určitými zákony. O to tady především jde.

BTW: Četl jsem výpověď policisty, který se přiznal, že nevěděl jestli má zakročit proti výtržníkům nebo svým kolegům.

 

Ten článek o ODS je absolutní blbost! Jestli on není pan Jiří Štěpánek na kandidátce ČSSD :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ODS FOREVER!

K volbě ODS. http://cz.altermedia.info/z-domova/kdo-bud....html#more-1946 Zde je docela zajímavý článek od pána, kterého z levičáctví nelze ani náznakem podezřívat.

Ten článek je strašný blábol. Bohužel reflektuje názory mnoha lidí. Zaměstnance moc nezajímá, že liberalizací pracovního trhu klesne nezaměstnanost ( často to ani nechápe ) a spousta lidí dostane práci. Jeho zajímá, že ON o svou práci může snadněji přijít. Stejně jako mnoha lidem nedochází, že bezplatné školství a zdravotnictví je nesmysl. Atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to megablábol. Autor si neuvědomuje, že dlouhodobě je systém rychlého propouštění lepší pro všechny, pro zaměstnavatele, zaměstnance a tak i pro míru nezaměstnanosti. Podobně jako s regulovaným nájmem - taky bych nechtěl být dědeček, který celý život bydlí na Václaváku a najednou se mu má zdesetinásobit nájem. Problém je v tom, že tam místo toho dědečka už 15 let měla být ta zahraniční firma a pronajímatel měl platit daně z toho vysokého pronájmu.

 

Jenže zaměstnanců, kteří nevidí o 5 metrů dále a takových dědečků bude pořád moc. Takže to zase bude nakonec plichta a zase se nic nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman Šula psal: Nemám rád Železného, ale pročtu si kandidátku za Vysočinu. Co se týká US-DEU, tak za můj kraj tam kandiduje několik lidí, které znám osobně, a o kterých vím, že jsou slušní.

 

 

 

Proboha!!! Neplést si Železného s Evropskými demokraty!!! SNK Evropští demokraté číslo 11.

 

Přátelé pozor!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31682:

 

Já si myslím, že kdyby KDU-ČSL byla tak důsledná loni na jaře v případě pana Grosse, jako byla důsledná na podzim 1997, tak už tady byly dávno předčasné volby. A větší zrůdnosti, než tu posledních pár let předváděla oranžovorudá garda (prodej banky za 1 Kč, Pozemkový fond - Zgarba, Unipetrol, NBÚ, atd.) už snad nikdo beztrestně předvést nemůže.

 

I lidé z Lidového domu, kteří mají ještě alespoň čtyři z pěti pohromadě, uznávají, že je potřeba, aby se to nahoře prostřídalo, protože jinak se ´sumec´ v bahně moc zaháčkuje a začne to zasmrádat. V tradičních demokraciích se ani veleúspěšní politici (M. Thacherová, H. Kohl) neudrželi věčně a třetí volební období bylo většínou jejich poslední, když už tam byli pouze trpěni. Konečně T. Blair je toho živoucím důkazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten můj příspěvek byla více či méně provokace. Nějak se mi nepozdávalo, že v otázce voleb si všichni hezky notujete :)

 

Ale kus pravdy tam byl. Kamarád si přivydělává výzkumem veřejného mínění, je to takový ten "oslovovač". Jeho to opravdu baví a tak nechytá jen lidi u východu z metra, ale vleze všude, kde ho nevyhodí. V tomto předvolebním průzkumu dospěl k zajímavým závěrům. Dost z voličů, kteří v minulých volbách volili ODS, udává jako důvod pro to, že je letos nebudou volit, právě nesouhlas s tím, že ODS kritizovala zákrok na Czechtecu a vidí v tom podporu ultralevice. Většina z těchto lidí byli muži. Takže vzhledem k tomu, že ženy bývají submisivní a poslechnou tyto své partnery, zdá se, že ODS tak skutečně může přijít o hezkých pár tisíc hlasů.

 

Obdobně je na tom část voličů ČSSD, kteří zase mají výhrady k podpoře registrovaného partnerství. Ovšem ti to jsou ochotni přejít a opět volit ČSSD.

 

Takže to byla jen taková úvaha na téma proč myslím, že ODS nevyhraje volby. A hlavně, volby se skutečně nedají vyhrát tak, že si případné voliče k smrti vyděsím snahou o zavedení rovné daně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...