Přejít na obsah

Analogové - Digitální hodinky


Doporučené příspěvky

Dobrý den, jsem tu úplně poprvé. Sháním kombinované hodinky. Tedy takové, aby měli ručičky i displej. Po hodinkách chci tři základní funkce. Ručky pro rychlou orientaci v čase. Digitální čas, abych věděl, kdy mi jede tramvaj, autobus či vlak a datum, abych věděl, co je za den a kolikátého..... Bohužel, moc hodinek to nemá. A ty, co to náhodou mají, tak mají v sobě dva samostatně řízené strojky a tudíž se pořád rozbíhá analogový čas s digitálním. A to mě příšerně sejří.... Poslední synchronizované byly Seiko SNJ017 se strojkem H023.... Ale kde těm je konec... Už se nevyrábí... Nemáte někdo tady tip, na nějaké hodinky? Moc děkuji předem. JH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noa kolik do nich chceš pustit?

Sám se rozhoupávám k něčemu z řady professional od Breitlingu, pokud ti nevadí trochu vyšší cena, tak na to mrkni, anadigi modelů mají spoustu a najdeš tam i tu synchronizace strojků..

Zbytek nestojí za moc, nebo vypadá jak hračka. Nebo něco od casia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chtěl jsem do nich dát tak cca 30 T, ale už jsem našel, nejprve jsem koupil jedny Invicta Intrinsic 13079 a následně jedny Citizeny 20Bar. Ale nejsou řízeny rádiem. Ale nevadí mi to. Invicty i po měsíci drží na vteřinu a Citizeny ujedou o cca 3 vteřiny dopředu.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...