Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Podle mě to tam fakt tahaj z klobouku. Když bylo nejhůř, nikdo nesledoval, kolik je v krámu lidí. Když se udělá líp a pustěj konečně aspoň malý děcka do školy, tak si vymyslí 15 m2. Fakt by mě ta jejich expertní skupina zajímala. Zatím mám dojem, že bych koronakrizi mohl řídit z obejváku s kámošem u piva a nemohlo by to bejt horší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved tych 15m2 na osobu tu mame uz hodne davno. A bolo aj 25m/osoba. A nikto sa z toho neposral, naozaj. Nic sa nedeje. Bol to chaos prve dva dni (kedy to bolo, april?), ked si par blbov myslelo ze treba nakupit zasoby na 4 roky.

Len mozno s tym obmedzenim ludia viac rozmyslaju a netlacia sa na seba ako bez mozgu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, tikzot napsal:

Zadne omezeni...

To znie logicky. Nedajte si šahať na právo tlačiť sa v obchodoch :)

Žil jednou v Čechách smavý rek,

Vám známý rytíř Paleček;

on samý šprým a nápad byl,

rád dobře jed’ a dobře pil,

a v sobotu Globus vykoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už i v rodině mám konspirátora.

Žádný virus není, vše si vymyslela vláda, je to spiknutí

Nejhorší jsou teď ty salony pro psy, to je výsměch a ostuda. Proč, ptám se ho ? Co teoreticky horší?  Jeden pes a jedna paní co ho stříhá  na 20m2 a nebo kadeřnictví na stejné ploše a tři kadeřnice, tři zákaznice a další dvě čekají v křesle a z toho se za jednou ještě stavila dcera.  Na to už odpověď nemám, je to totiž vše spiknutí

Ani mě to tak nenaštvalo, spíše mě to mrzí

 

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...zatímco prvních 20 babek na 300 metrů plochy jim vevnitř okatě vybere úplně všecky slevněný kuřata a vánoční papuče :taz:

 Bureš pak zas bude moct hrát hodného, že s ohledem na kardiaky preventivně "zařídil" extra vyhrazená místa pro sanitky 🚑🚑 - a červenáček si přihřeje polívčičku s tím že na rozestupy+roušky+parkování budou s nasazením života a pokutových bločků dohlížet posílené hlídky policie 🚔🚔🚔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...