Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Geis. Objednal jsem minulé pondělí dětské hřiště( skluzavka, houpačka, věž). V pátek zpráva, že zboží vyzvedli. Včera mi volá řidič, že to má v Jihlavě na depu, ale má melé auto a nevejde se mu to, tak jestli mi nevadí, že to doveze dnes. Když jsem se zeptal, jestli mám jinou možnost, než z zítřkem souhlasit, tak mi řekl, že ne. Dobrý, co se dá dělat. No jenže dnes pořád nic, tak mu volám a ejhle, už o ničem neví a dnes jezdí jinou trasu, dal mi číslo na kolegu, který jezdí dnes Jihlavu. Kolega mi řekl, že taky o ničem neví, ale alespoň mi dal číslo na Jihlavské depo, jelikož to se jen tak sehnat nedá. No a na depu mi paní slavnostně oznámila, že z jí neznámého důvodu dnes ráno moje zásilka odjela kamionem do Hradce Králového. A to mám za tuto službu zaplatit 1600 kč. Ani se mi to nechce přebírat. Ale bohužel, to nemůžu kvůli dcerce udělat, jelikož už se na to týden těší. 😬

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprebirej to. Pokud jsi koupil pres net, odstup od smlouvy. No a pak to zadej a kup znova. Jinak nedonutis ani prodejce, aby nabizel dopravu pres slusny firmy, ani dopravce, aby delal svoji praci dobre. At se pak dohadujou mezi sebou. Prodejce nebude chtit tem debilum z Geis tu prepravu uhradit, protoze nedorucili. A Geis si priste zajisti dost velky auto, aby mohl takove zakazky prebirat od prodejce a dorucovat zakaznikum. 

Teda to je moje naivni predstava o fungovani sveta :). 

Stejne ted namas zadnou jistotu, ze se dcerka docka v konkretni den (treba alespon do vikendu). Nebo jo ? 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@honza71Taky se to ve mě pere, nepřebral bych to, jasně. Ale asi by mi to už po druhé neposlali a když ano, tak nepředpokládám, že by to dali jiné přepravce. No a jako prvotní věc je ta naše holka, která už nemůže ani spát, jak čeká na skluzku. Jistotu, že to bude do víkendu asi opravdu nemám, to bych ale už pak nepřebral, kdyby to nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám dneska přišla do práce ta březnová kontrola spisů ( osobně jsem navrhoval, že je vyhodíme - mají přijít v termínu, co nám určí a ne teď. To neprošlo ). Blbec se uvedl hned tím, že řekl, že máme stejně vše špatně, protože firma vydávající smlouvy to má špatně a jelikož jedeme dle nich, tak se vezeme. Musel jsem odejít, ať se s ním dohaduje šefová, jinak bych mu jí jednu vyťal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze chteji rozsirovat lunapark na Dolni Morave tim, ze krome hnusne stezky v oblacich totalne hyzdici vzhled hor chteji stavet nejdelsi visuty most pres 700 m dlouhy spojujici dva hrebeny. To je fakt na palici. Nechapu, proc hriste nezustanou ve mestech a priroda v prirode. Nemam problem se zpristupnovanim hor - chodniky, parkoviste a infrastruktura. Ale takto znasilnovat, to mi hlava nebere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, skalis napsal:

Ze chteji rozsirovat lunapark na Dolni Morave tim, ze krome hnusne stezky v oblacich totalne hyzdici vzhled hor chteji stavet nejdelsi visuty most pres 700 m dlouhy spojujici dva hrebeny. To je fakt na palici. Nechapu, proc hriste nezustanou ve mestech a priroda v prirode. Nemam problem se zpristupnovanim hor - chodniky, parkoviste a infrastruktura. Ale takto znasilnovat, to mi hlava nebere.

Těm místním tam musí jebnout...já to vidím u nás co se děje, dnes jsem patnáct vyjížděl z náměstí, což trvá běžně půl minuty a to jsme proti Dolní Moravě slabý odvar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme po maturite jezdili a chodili na Kralicak kazdej rok po vanocich s partou z gymplu. To byl cas, kdy jsme se sesli v miste puvodniho bydliste. Nekdy jsme dosli az nahoru, jindy ne, podle pocasi a snehovych podminek. Pak to opadlo, prisly deti, min casu, vanoce travene v novych domovech a uz ne v rodnych hnizdech. Letos tam jedeme v srpnu a poprve s deckama. Ja tam poslednich par let nebyl, tak jsem zvedavej, jak to tam bude vypadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří vlastní "falešnou ohleduplnost" a nezájem o děti nazývají "rodičovstvím" (má nová známost a její extrémně rozmazlená dcera). Říká: je mladá a může si dělat co chce, chci pro ni život beze stresu. Výchovu není ale možné nahradit nezájmem! Výchova je určovaní hranic - pokud to neudělá v dětství rodič, pak to udělá později svět (šéf, partner, politik, policajt, soudce). Ve výsledku je na světě další pokroucený člověk s pocitem křivdy.

Ještě horší je, když procitnutí nepřijde - někdo je v bavlnce do 40ti a má dojem, že všechno je jeho a na vše má právo. Nevidí, že dnešní civilizace je postavená na zádech našich předků. Neuznávají, že jsme stále částí přírody, kde každý člen "smečky" má svůj díl práv i odpovědnosti. Výsledkem přístupu "poroučíme přírodě" je i dnešní pandemie, která se snaží eliminovat slabé.
Jsme uvědomělá společnost a nechceme to nechat tak a tak bojujeme o každý život - přitom balancujeme na hraně definované naší svobodou. Žít svobodně znamená žít s nebezpečím ve světě definovaném osobní odpovědnosti, eliminace nebezpečí znamená postupnou diktaturu klecového typu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, geometr napsal:

A máš to za potřebí takovouhle novou známost 🙂 Lidi na světě je...

Tohle asi slyset nechtel, ale je jasny, ze takhle z dalky je to to prvni, co cloveka napadne :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...