Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Že odevzdávám práci do 6.12., dávám si teda do poslední chvíle práci s grafikou, a posledními finesami, a 23:03 s dobrým pocitem, dostatku času, zjistím, že to nejde odeslat, neb uzávěrka byla 6.12. ale do 22:00 😭😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne že by mě to naštvalo, ale spíš zamrzelo - ráno jsem jel na pop up shop Pasty Onera s tím, že chci jednu konkrétní serigrafii domů na zeď. Začátek v 11 v Pragovce, přijeli jsme tam 11:02 a fronta z areálu Pragovky až ven na ulice. OK, asi jsem to mohl čekat. Zašel jsem pak do areálu, abych se kouknul jak moc je to dlouhý a viděl lidi odcházet s krabicema od banánů plnýma těch serigrafií, takže předpokládám že do hodiny bude na Aukru veselo. Model Rolex 2.0. Vysral jsem se na to a jel domů s prázdnýma rukama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ragu hustý, něčeho takového nepotřebuju být součástí. Na Pastovi se mi líbí, že si na sebe (na rozdíl od mnoha umělců závislých na dotacích) vydělá, ale asi to šlo řešit omezením kusů na osobu i u jiných serigrafií než Havla. Že to prodá šmelinářům po boxech mě jako fanouška docela na.ralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, exell napsal:

@ragu hustý, něčeho takového nepotřebuju být součástí. Na Pastovi se mi líbí, že si na sebe (na rozdíl od mnoha umělců závislých na dotacích) vydělá, ale asi to šlo řešit omezením kusů na osobu i u jiných serigrafií než Havla. Že to prodá šmelinářům po boxech mě jako fanouška docela na.ralo.

Omezit to mohl no, ale nemám mu to za zlý. Podmínky byly předem daný takže ne místě asi nikoho nebude buzerovat. A že si takhle lidi snadno přijdou k výdělku taky chápu, proto ani nejsem naštvanej. Ale mrzí mě to, chtěl jsem jeden konkrétní motiv na stěnu, nic víc. Asi časem koupím nějakej originál a hodím do trezoru, když to tak vidím. Teď se mlátím do hlavy, že jsem v létě ty serigrafie nevzal na výstavě, ale měli holt provedení co se mi moc nehodí do bytu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, exell napsal:

@ragu rozumím, taky jsem chtěl jednu konkrétní na stěnu. Ale asi ne tak moc, abych někde mrznul s nejistým výsledkem. To by se mi víc zamlouval model Rolex 1.0 a pořadník :)

#pastadokazdesmeliny

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/145467127/pasta-oner-2021-havel-greenyellow.php

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/145466549/pasta-oner.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenávidim Microsoft Teams.
Nenávidim Microsoft Teams.
Nenávidim Microsoft Teams.
Nenávidim Microsoft Teams.
Nenávidim Microsoft Teams.

Snad to pomůže. Dík

To mi vykládej.. prezentoval jsem nedávno výsledky německému vedení a v druhém okně jsem to v chatu komentoval. A ve chvíli kdy nám naši šéfové dali cíle na příští rok, jsem to okomentoval trošku hruběji a jak na svini se mi vypl druhý monitor a okno s tou poznámkou jak ji používá pan prezident v angličtině se ukázalo všem..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kat251 napsal:


To mi vykládej.. prezentoval jsem nedávno výsledky německému vedení a v druhém okně jsem to v chatu komentoval. A ve chvíli kdy nám naši šéfové dali cíle na příští rok, jsem to okomentoval trošku hruběji a jak na svini se mi vypl druhý monitor a okno s tou poznámkou jak ji používá pan prezident v angličtině se ukázalo všem..


Sent from my iPhone using Tapatalk

nj, ale tohle je problém monitorů a ne Teamsu, taky se mi málem něco podobnýho stalo v Zoomu, naštěstí jsem byl dost rychlý

ale jinak s názorem na Teamsy plně souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Muffik napsal:

nj, ale tohle je problém monitorů a ne Teamsu, taky se mi málem něco podobnýho stalo v Zoomu, naštěstí jsem byl dost rychlý

ale jinak s názorem na Teamsy plně souhlasím

Teams mám dole v liště stále zapnutý. Občas mi zpráva, tedy upozornění přijde, občas ne. Pozadí často rozsypané a během video hovoru časté vypínání. Na (I) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


To mi vykládej.. prezentoval jsem nedávno výsledky německému vedení a v druhém okně jsem to v chatu komentoval. A ve chvíli kdy nám naši šéfové dali cíle na příští rok, jsem to okomentoval trošku hruběji a jak na svini se mi vypl druhý monitor a okno s tou poznámkou jak ji používá pan prezident v angličtině se ukázalo všem..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jednoducha rada, prezentovat pouze aplikaci

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...