Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, pciza napsal:

Ale to jsi musel mít celý menu od shora dolů 🙂 nejdražšiho měli kralika za 165😅

Jejich jídelníček na webu https://www.unetickypivovar.cz/jidelni-a-napojovy-listek/

Zelná polévka 85

Guláš s knedlíkem 205

Pivo 45

Lívanečky 105

Kapučíno 65

Celkem za osobu: 505 korun

Samozřejmě, když tam člověk bude mít s sebou třeba paní co nejí gulášpivo, ale dá si třeba salát 225, čaj 59 apod., tak to může být v součtu při dvou lidech v pohodě přes litr. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Tom4 napsal:

Jejich jídelníček na webu https://www.unetickypivovar.cz/jidelni-a-napojovy-listek/

Zelná polévka 85

Guláš s knedlíkem 205

Pivo 45

Lívanečky 105

Kapučíno 65

Celkem za osobu: 505 korun

Samozřejmě, když tam člověk bude mít s sebou třeba paní co nejí gulášpivo, ale dá si třeba salát 225, čaj 59 apod., tak to může být v součtu při dvou lidech v pohodě přes litr. 

Mají i týdenní obědové menu s jidly 130-150kč a polévkou 45kč. 

Dělám hned vedle a chodím tam občas na oběd. 

Ale byla to nadsázka na to jak Safi psal " za jeden" oběd a litr v pr..li

Upraveno uživatelem pciza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Tom4 napsal:

Jj, koukal jsem, kde jsou ty časy kdy bylo obědové menu okolo stovky. 

To jo. V Roztokach Na Růžku (tam chodím na oběd skoro každý den) ještě lidovka. Polévka 25 a hlavní jídlo 90-110 kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Radek124 napsal:

@M3maniac Příště nemusíš ani k ojebávačům do Chorvatska - vzpomeň si na Archu v bažině před královopolským Tescem, jejich ambiciózní cenovky a porce na talířích spíš namalované. Jeden si u toho se slzou oku vzpomene na devadesátá léta a podobně nesmyslné špajzekarte na královské cestě, s tehdy populární (česky psanou) poznámkou "naši polovic" :whistle:

 

Copak? česká kulajda za 155 ti nevoní?🤣 a nebo steak na 150 za 700? Tomu se říká hogo fogo🤣 A jako bonus musíš každé druhé kolo měnit druh kořalky ( 3x ) a to je faux pas v téměř michelinské restauraci 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, pciza napsal:

Ale to jsi musel mít celý menu od shora dolů 🙂 nejdražšiho měli kralika za 165😅

Jelení výpečky 220. Ale byly dost suché s málem omáčky a moc vysušeným knedlíkem. To je ale jedno, výlet z Rotok byl super a děti si ho užily a hospoda je fakt pěkná 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, safi napsal:

Jelení výpečky 220. Ale byly dost suché s málem omáčky a moc vysušeným knedlíkem. To je ale jedno, výlet z Rotok byl super a děti si ho užily a hospoda je fakt pěkná 🙂 

Tak až budeš někdy v Roztokach, dej vědět. Skočíme na pivo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Radek124 napsal:

@M3maniac Příště nemusíš ani k ojebávačům do Chorvatska ....

Jo já byl letos v Černé Hoře, když jsme stavěli v Chorvatsku na pumpě, tak ve srovnání s ČH nebo Bosnou byly ty ceny fakt darda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, shaggy napsal:

Bol som 2 tyzdne v Chorvatsku, jedol som v restikach, nakupoval v obchodoch, platil za parkovanie i benzin. Vsetko okrem benzinu mi prislo drahsie ako u nas.

Teď se vrátilo pár kamarádů z Tater a prý Vám tam hráblo úplně stejně jako nám tady, je to tak? 😆 Halušky prý třináct evropských, hmm...Z Polské strany prý stále všechno v normálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi je to vlastne fuk, jen nemam rad ty reci jak je kde je draho atd. Jezdim tam kde to mam rad. Bud ty ceny akceptuju, nebo se na to vyseru. Vim kudy pojedu, umim se podivat kde co kolik stoji, nikdo me nikam nenuti, moje volba. Uz me unavuje a sere furt poslouchat jak je nekde neco drahe, nahovno, malo, hodne a ja nevim co. A nebo mam kramy 🤷‍♀️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...