Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Šikovnost, se kterou dokážu shodit nůž přesně špičkou na dlažbu. Velkej damaškovej kuchyňák. Špička kousek ulomená (jádro VG10) a pahýl přiohnutej, už se vidím, jak se to budu pokoušet retušovat... Vůbec mi poslední dobou padá podezřele moc věcí z ruky, staroba je hnusná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měnil svíčky na Oranžádě, musí se vypustit motor a sundat chladič. Dohromady je potřeba tak pět šest kusů nářadí. A nenašel se ani jeden kus, co by mi nevypadl z ruky. Ještě nedávno jsem bejval na svůj manuální cit pyšnej... No co už, jedu dál, jen jsem si chtěl ulevit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Šikovnost, se kterou dokážu shodit nůž přesně špičkou na dlažbu. Velkej damaškovej kuchyňák. Špička kousek ulomená (jádro VG10) a pahýl přiohnutej, už se vidím, jak se to budu pokoušet retušovat... Vůbec mi poslední dobou padá podezřele moc věcí z ruky, staroba je hnusná věc.

Na většině zlýho se dá najít něco dobrýho. Kámoška takhle neúmyslně zachránila špičku relativně obyč nože, protože se jí zapíchla do nohy.... Já už přehnanou péči o nože skoro vzdal, soužití se ženama to skoro vylučuje... Čest vyjímkám. Vždycky když ho najdu ve dřezu, párkrát se zhluboka nadejchnu a radši držím hubu. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Americkej napsal:

Šikovnost, se kterou dokážu shodit nůž přesně špičkou na dlažbu. Velkej damaškovej kuchyňák. Špička kousek ulomená (jádro VG10) a pahýl přiohnutej, už se vidím, jak se to budu pokoušet retušovat... Vůbec mi poslední dobou padá podezřele moc věcí z ruky, staroba je hnusná věc.

A dlazba vydrzela bez uhony? Ta se vymenuje hur nez nuz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Asi si tam něco rozbil nebo ukrad 🤣

Manželka tam právě že i zametla a kdybych se nezmínil, tak by tam snad i setřela 😆 Ale v recenzích teď vidím že někteří měli problémy s vratkou, ale vždycky třeba i po měsíci to vrátili. To jsou praktiky ty vogo todle to...a to si řeknou o zálohu pět dní před příjezdem, na bookingu o záloze ani slovo samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Prochy68 napsal:

Tech 200 ecek je za ten zazitek ze si muzes zazametat. Nic neni zadarmo emoji6.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Asi 😆 Poslední zpráva, že to mám odblokované a musím kontaktovat svoji banku proč se mi to neukazuje. Nejhorší, že z recenzí přesně víš co ti napíšou, jak dlouho s tebe budou dělat debila a kdy přesně ti to pošlou. Říkám si kolik stovek lidí, hlavně zahraničních turistů to nechá plavat....welcome to Czech republic 😝

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou mě štvou řidiči neuměje používati mlhové světla (hlavně zadní), resp. jezditi v mlze - ve městě to pálí hlava nehlava, paradoxně na dálnici jedou jen s předním denním svícením nebo mlhovky neumí vypnout když jede proud vozidel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...