Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Chtěl jsem vyzkoušet prémiové funkce apky Relive. Dal jsem si do kalendáře špatné datum kdy to mám ukončit a teď koukám že mě appstore strhl 999,- za roční předplatné. No nic aspoň budu mít pěkná videa z cyklotoulek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2020 v 16:28, dawe009 napsal:

Chytli mě na okruhu. Mám den starý auto, koupil jsem dálniční známku, ale neměl jsem tužku. Říkám zastavim na příští pumpe, pujcim si tužku a nalepim. No už mě měli svině. Půjčili mi tužku, známku jsem před nimi vylepil a stejně mi dali litr. Asi jim klesly tržby během korony, tak to teď doháněj. Jel jsem za kamarády na chatu na pívo, tak se mi nechtělo dohadovat, ale přišlo mi to zu viel..

To je teda drsný, co si ti policajti dneska dovolují!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dawe009 tak jako hustý to je, cos proved, buď rád za jejich shovívavost.

Ale stejně nemáš na ty dva sériový zločince, co na dvě silnice vyznačili hranice Čech a Moravy. Ty svině to navíc udělali schválně tak dobře, že to vypadalo jakože úředně a tím ohrozili všechny projíždějící řidiče. Ten rok, co jim hrozí, je málo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bandicoot to ani nevím.. Poslední dva tejdny se vyhýbám zpravodajství, neb jsem byl už na hranici zoufalství. Ale tak určitě..zavřít až zčernaj, hajzli. Já si občas říkám, jestli fakt nezijem v nějaký reality show. Hlavně když se dívám na tiskovky vlády.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, zceyee napsal:

Ja bych to vylepil normalne nepopsany, a dopsal potom. Riziko kontroly minimalni, pokud to nebudou stahovat plosne. Bohuzel je to jedna z mala veci, co se vyplati zaplatit na miste, jelikoz ve spravnim je to do 100.000,- a hlavne se to resi s celnikama.

No já věděl hned, jak jsem je viděl v zrcátku, o co jim jde. Bohužel jsem jel sám a ve 130 na okruhu se to lepí blbě, na druhou stranu auta od volantu ani nedosáhnu. Jet se mnou manželka, tak ji řeknu, at to tam honem nalepi tak, jak to je. 
A jak říkáš..celníci..tam je to fakt těžký, tak jsem ani nic nevymejšlel. Každopádně moje blbost. Ale upřímně, čekal jsem domluvu nebo tytyty za dvě kila. Litr mě trochu nasral, protože z papírů viděli, že auto je starý den, známku jsem měl a hned nalepil. Litr jsem naposled dostal asi před 10 lety, když mě ve 3 ráno zastavil na D11 Passat při překročení rychlosti x2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neposílal jste teď někdo něco do USA?
Zásilka od 30.4. stojí, tak já jen, jestli se mám nervovat, nebo ještě počkat, protože Corona, nebo co já vím...
Díky za případnou reakci.
1222290176_Vstifdek.JPG.e755c7b5d782ea3a248c97d215cf8161.JPG

Jdu pozde, ale presto. Trapi me podobna vec. Nekdy koncem brezna jsem posilal kamaradum do NYC nasite rousky. Schvalne jsem to rozdelil do dvou baliku, abych diverzifikoval riziko. Zatim nedosel ani jeden. Na poste nic nevi, USPS tvrdi, ze nic nedostali. Tak nevim...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem dárek pro přítuli, tak jdu na stránky VS a tam na mě hned na titulce vykoukne oplácaná paní, co schovává pupek a mračící se vykopávka po plastice....image značky se teda nějak proměnila, kde jsou jejich boží show, na které jsem se celý rok těšil? Vždycky to byla značka pro mladé sexy kočky...a teď? Škoda mluvit.
 
VS.thumb.jpg.6b1cd72f94c7814b0359abcc9dd2dc3e.jpg

VS ma luxusni butiky jenom v Evrope. Kdyz jsem videl, co je to za hrabarnu v US a jake “kusy” tam chodi nakupovat, tak jsem rychle vystrizlivel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, AndyAaron napsal:


Jdu pozde, ale presto. Trapi me podobna vec. Nekdy koncem brezna jsem posilal kamaradum do NYC nasite rousky. Schvalne jsem to rozdelil do dvou baliku, abych diverzifikoval riziko. Zatim nedosel ani jeden. Na poste nic nevi, USPS tvrdi, ze nic nedostali. Tak nevim...

Ja to mám z NY. Od 25.4. Žádná zprava. Prý to posílají loďmo místo letadlem a údajně to trvá cca 6 týdnů (dle stránek USPS). Na druhou stranu to bude podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dawe009 napsal:

No já věděl hned, jak jsem je viděl v zrcátku, o co jim jde. Bohužel jsem jel sám a ve 130 na okruhu se to lepí blbě, na druhou stranu auta od volantu ani nedosáhnu. Jet se mnou manželka, tak ji řeknu, at to tam honem nalepi tak, jak to je. 

No tak jestli uz jeli za Tebou tak to nalepit nevyplneny nedava smysl, ja myslel jeste pred dalnici. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se mi nějak poslední rok rozsypávali písmenka, tak jsem zašel do optiky a pět litrů fuč ani jsem nemrknul :weird: To fakt stojí tolik brýle na čtení, nebo mě zase okradli za denního světla? Optiku má tedy kámoš, tak to by mě štvalo asi dvojnásobně :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Radimk napsal:

JJ, to tak sedí. já tam nechal teda trojku, ale to jen proto, že jsem vzal akční obroučky.

Skla v top provedení, včetně nadstandartních příplatků jsou docela sranda špás.

A na to, že jsem je v podsatě "ztratil"  už za dva dny... je trojec až moc

 

 

Té ztráty se také trochu obávám :D Mě dal litr slevu na obroučky, a skla 1200 kus, s tím prý nic nejde, takže asi jak píšeš, no, stáří stojí prachy :lol: A to nejdříve začal obroučky titan za deset, patnáct, a já říkám, brzdi, brzdi... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...