Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, bandicoot napsal:

Tvl zrovna Harrymu proříznout pneu je dost nerozum...

Osobně si myslím, že tohle udělat komukoli je nerozum a hlavně svinstvo.

Dnes jsem se "pobavil" hned po ránu : telefon a představení se - jsem strážník a dostal jsem pokutu, je ta značka platná? Arogance z toho jen sálala. Jsem v tomhle docela empatickej a chápající ( a kdyby se choval do telefonu jinak, tak se mu i snažím pomoct, jako bych to udělal pro skoro kohokoliv ), ale když na mě nastoupí někdo takhle, tak si může bejt jistej, že vynaložím veškerej svůj intelekt ( sice ho jistě není mnoho ), abych mu nepomohl a vychutnal si ho. To se povedlo beze zbytku. Není to vůbec profesionální, ale když si myslí, že může všechno, tak i ta ironie z mého hlasu a přání co nejvyšší pokuty, byla vpořádku. A je to v tomhle vlákně, protože mě to jako zadostiučinění nepřijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synátor byl dnes druhý den ve škole, poté co ji otevřeli... Třetí třída...

Tak co jste dělali?
Nic, koukali na pohádky v TV.
Paní učitelka nebyla ve škole?
Byla.
Tak proč se neučilo?
Nevím, ale domácí úkoly jsme dostali.

Z mého pohledu na pos... Asi ty děti nechtějí přetěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No k těm školám, u nás sice úkoly nedostávají, ale paní učitelku mají jeden den v týdnu, zbytek mají na starost druzinarky. Co děla učitelka ve zbývajících dnech je záhada, on-line výuka se nekonala, pouze se posílali úkoly, tak tím to nebude....

Vůbec mi bohužel přijde, ze pracovní morálka kdekoli šíleně upadla, paradoxně i ce firmách, které na krizi testují a jeden by řek, ze teď se budou o to víc snažit, ať mají víc kšeftů... asi je mezi lidma pořad moc peněz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostřední holka v sedmý třídě dostala za úkol přečíst strany 93-102 pracovního sešitu fyziky a vypočítat úkoly.

Jako třeba nafukovací hala má plochu 1500m2 a váhu 800kg. O kolik musí být hala přetlakovaná, aby plachta držela.

Nebo jaká vztlaková síla působí na kilo železa ve vzduchu.

Tak jsem nepomoh no... když se ptám jestli jí to učitel pak vysvětlil, tak prej “jo, poslal výsledky”.

Taky nechápu, co jinak dělaj, když jen v pondělky rozdávaj přes Bakaláře úkoly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, zceyee napsal:

Chtel bych videt to vysvetleni ty haly. Si takovou halu nedokazu ani predstavit, pripadne se to tlakuje i s lidma uvnitr?

 

Vztlakova sila, a objem pocitaj z ceho? Kilo zeleza muze byt i veeeeeelkej kus tenkeho plechu.

A ten plech bude mit stejny objem jako kilova kostka, koule nebo jakykoliv tvar 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, bandicoot napsal:

Jenže oni nemaj tabulky. Oni neví, že kilo železa má nějaký objem, která je daný hustotou...

Tohle jim nikdo nějak moc nevysvětlili.

Bandi, asi budu krapet hnusnej, ale nejsou od toho taky i trochu rodiče? Myslím, že jen spoléhat na školu není dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...