Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Právě teď, bandicoot napsal:

@kuncák7 jsou, proto tady nadávám jen na fyziku. Ostatní předměty umíme pokrýt i bez online výuky...

Aha, chápu :-))). Já takhle špačkuju neustále na programování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 ale ne že by mě to nesralo, že se zaseknu na nějaký věci ze sedmý třídy. Ale ani po nastudování neumim odpovědět např. na otázku, jaká vztlaková síla působí na těleso o hranách 10x20x30 cm ponořené v kapalině. Tak nějak tušim, že bez informace k materiálu kapaliny to vypočítat nejde a vlastně ani nevim, jak maj  ty děti odpovědět, jestli číslem nebo slovně úvahou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, bandicoot napsal:

@kuncák7 ale ne že by mě to nesralo, že se zaseknu na nějaký věci ze sedmý třídy. Ale ani po nastudování neumim odpovědět např. na otázku, jaká vztlaková síla působí na těleso o hranách 10x20x30 cm ponořené v kapalině. Tak nějak tušim, že bez informace k materiálu kapaliny to vypočítat nejde a vlastně ani nevim, jak maj  ty děti odpovědět, jestli číslem nebo slovně úvahou...

Já ti rozumím a úplně se vidím ( jako pouhej uživatel PC neumím ani základy programování - za mě to bylo v plenkách a chodil jsem se na PC zbožně dívat, navíc k tomu nemám ani vztah ) a tak když na to přijde nějaká otázka, tak jsem se tomu vždy snažil vyhnout.

V tomhle držím každému rodiči palce :-)).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, bandicoot napsal:

@kuncák7 ale ne že by mě to nesralo, že se zaseknu na nějaký věci ze sedmý třídy. Ale ani po nastudování neumim odpovědět např. na otázku, jaká vztlaková síla působí na těleso o hranách 10x20x30 cm ponořené v kapalině. Tak nějak tušim, že bez informace k materiálu kapaliny to vypočítat nejde a vlastně ani nevim, jak maj  ty děti odpovědět, jestli číslem nebo slovně úvahou...

No, a tos nemohl zadavateli příkladu v klidu napsat, jestli jde o vodu slanou, či nikoli, u té slané, ať doplní salinitu, pak že Tě taky zajímá teplota vody (nápověda: s teplotou se také mění hustota, nezapomeň ani na dvojný bod), pak ses ho měl zeptat, zdali se těleso ve vodě pohybuje či nikoli, vzhledem k nutnosti dosadit do vzorce gravitační zrychlení taky přece potřebuješ vědět, na jaké zeměpisné šířce se nádoba s vodou nachází,  .... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, dawe009 napsal:

@bandicoot buď v klidu, já mám státní zkoušku z matematiky za 1 a neumím poradit synovi v první třídě s některými příklady.. Delaj nějakýho tu Hejného metodu a já netuším, která bije :)

To je dobrodružný krok stranou, když už,tak k tomu měla být matika souběžně. S holkou jsme jeden úkol řešili, ve škole se k tomu přiznala a učitelka mě vzkázala ať nepomáhám (nedělal jsem to za ní, jen popostrčil). Tak jsem se byl zeptat proč a prý že tohle je vlastně forma diskuze a že o úkolech se děti budou bavit a probírat to. Třeba i ve volném čase :D Nechtěl jsem se pouštět do debaty po které by holka asi musela na jinou školu, pokýval hlavou a šel...... :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, zceyee napsal:

Mas samozrejme pravdu, nejak jsem si predstavil velkou dutou kouli o vaze 1kg, ale ani to by asi nemelo vliv, jelikoz by byl vzduch i vevnitr. Moje blbost. :D

:thumbsup_anim:

Ziaden problem. Na prve precitanie to laka uvazovat presne ako si uvazoval, je to prirodzene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska me nasral emos a jde na blacklist. Odeslo mi tlacitko na baratze, tak.jsem to vyresil prodluzovakem s vypinacem. Ten sem nasel ted takto.

A kdyz si vezmu ze to lezelo malymu (2 roky) v pokoji a vypinal jsem tim televizi s pc. A stara tn-c bez moznosti chranice, tvl nechapu jak se mi tenhle smejd vubec dostal domu.
fd1ec6cab82c0fbe5efed76f681ac8b0.jpgcbe303b36e2a1fd9bc6cd5ec1784b68c.jpg5941f93009e5fa4a5251f4c976f7dc3f.jpg75d348da0222b1fb03a2216fab063954.jpg19ce28eee683781bc2b1d86084793f62.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštvala mě tahle hyperaktivní paní, co se sere do věcí, kterým nerozumí a navíc sedí na deseti židlích.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pani-vakcina-imunita-naroda-je-v-rukach-zeny-kterou-babis-nalakal-do-politiky-107609#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=PEVa52E2lET-202005280541&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=

Znám ji osobně a větší vlezdoprdelistu, arogantní ženskou a pí*u by svět pohledal, se omlouvám za ten výraz.

Hlavně mě vždycky irituje lékař s nadváhou, co radí lidem, jak správně žít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní den, od začátku- těsně u práce jsem prorazil gumu u auta ( bohužel jsem musel jet, vezu sestru s miminem do nemocnice ), to je ještě pohoda, gumu vyměním. V dešti jsem si vše připravil, nasadil hever , povolil šrouby mimo bezpečnostního , vyndal jsem si nástavec na ten bezpečnostní šroub a nasadil a ejhle, neteř uklízela ve všech autech a vše, co nebylo originál vyndala. No a vyndala mi i klíč na tu bezpečnostní matku !!! Tak holt v dešti vše uklidit a hurá na ráfku do pneuservisu. Tam jsem vypadal jako kokot, co si neumí vyměnit píchlé pneu a vysolil tam za dvě nové gumy ( protože samozřejmě nemají podobnej vzorek či stejnou pneu co tam mám ).

To mi to pěkně začíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, dawe009 napsal:

Takže psychologický středověk.

No jak jsem to četl, tak mě běhal mráz po zádech, já bych tak píčoval, že by to bylo slyšet o čtyři ulice dál..

:-))), tohle muselo bejt slyšet až u mě v práci a hravě jsem přeřval křižovatku a její ruch Bělocerkevská/ U Slávie. A náhradní guma taky letěla poměrně daleko :-)), ale pak jsem se uklidnil a neteři už volal v klidu :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnešní den, od začátku- těsně u práce jsem prorazil gumu u auta ( bohužel jsem musel jet, vezu sestru s miminem do nemocnice ), to je ještě pohoda, gumu vyměním. V dešti jsem si vše připravil, nasadil hever , povolil šrouby mimo bezpečnostního , vyndal jsem si nástavec na ten bezpečnostní šroub a nasadil a ejhle, neteř uklízela ve všech autech a vše, co nebylo originál vyndala. No a vyndala mi i klíč na tu bezpečnostní matku !!! Tak holt v dešti vše uklidit a hurá na ráfku do pneuservisu. Tam jsem vypadal jako kokot, co si neumí vyměnit píchlé pneu a vysolil tam za dvě nové gumy ( protože samozřejmě nemají podobnej vzorek či stejnou pneu co tam mám ).

To mi to pěkně začíná.

Takze si vedome jel s autem zjevne nezpusobilym k provozu? Neni tam 6-12 mesicu zakaz? Jen sem te chtel nasrat, neber si to osobne. :D

 

Kdysi si tu psal o tech zelenejch sloupkach, me to vyrostlo u baraku a fakt me to tam sere, tusim ze si psal ze to pri narazu nezpusobi zadnou skodu, je to jeste takhle? Nerad bych tam zustal stat. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, dawe009 napsal:

@bandicoot buď v klidu, já mám státní zkoušku z matematiky za 1 a neumím poradit synovi v první třídě s některými příklady.. Delaj nějakýho tu Hejného metodu a já netuším, která bije :)

hele přesně:-D já červenej diplom z ekonomie a příklad Hejného v sešitu 1. třídu mi dal celkem zabrat:-D konkrétně ty autobusy jestli si vybavuješ?Nechci vidět co budou probírat třeba v 5. třídě :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...