Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 32 minutami, zceyee napsal:

Takze si vedome jel s autem zjevne nezpusobilym k provozu? Neni tam 6-12 mesicu zakaz? Jen sem te chtel nasrat, neber si to osobne. :D

 

Kdysi si tu psal o tech zelenejch sloupkach, me to vyrostlo u baraku a fakt me to tam sere, tusim ze si psal ze to pri narazu nezpusobi zadnou skodu, je to jeste takhle? Nerad bych tam zustal stat. :D

 

Kdyby mě zastavil orgán, tak bych mu to asi nepřál ( asi bych byl zatčenej ), byl jsem nepříčetnej.

 

Balisety jsou ohebné, klidně si to vyzkoušej rukou. A jinak, kdybys mi nevěřil, na facebooku se lidi chlubí tím, že na tom parkujou a ta baliseta je pod autem celá a nic se autu nestane. Je to plast, našroubovanej do asfaltu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Petr11 napsal:

hele přesně:-D já červenej diplom z ekonomie a příklad Hejného v sešitu 1. třídu mi dal celkem zabrat:-D konkrétně ty autobusy jestli si vybavuješ?Nechci vidět co budou probírat třeba v 5. třídě :suicide_anim:

Přesně tak. Autobusy jsem prostě nepochopil. Dokud mi paníčelka nevysvětlila, že si to mám jako celý vymyslet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak teda když už jsem tady, tak si musím postesknout: vývoj kauzy zakleknutýho asi-padělatele a brutàlního policisty v USA. Panečku, "tavící kotlík", výkladní skříň multietnický společnosti, a najednou všem spadly z očí barvoslepý brejle a všude se zdůrazňuje barva pokožky jednotlivejch aktérů. Utvrzuje mě to v nàzoru, že je to jak v Libanonu nebo na Balkáně... dokud se maj všichni fajn a není problém, zdánlivě to funguje. Jakmile vznikne nějaká krize nebo konflikt, jdou všechny kecy o rasismu a utopický ideály k šípku. 

Edit: politika, já vím. Klidně si pár dní odpočinu.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi, třeba chandlerovky s Marlowem v edici "3x" - nejmíň půlka titulů ve slovenštině. Vždycky v nejnapínavější chvíli člověk musel přerušit četbu a hledat ve slovníku :D

Tom4: já bych rád, ale jsem strašnej zápecník.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, s Marlowem jsem četl Nevadský plyn. Vzpomínám si, že se mi to tehdy děsně líbilo. Ale bylo to v češtině teda.

Jinak se slovenštinou problémy nemívám. Léta jsem studoval se Slováky z různých koutů Slovenska, což se v jejich řeči hodně odráželo. Jen mi tu hned nedošlo, jaká je souvislost s čepičkami ventilků na fabii a telenovelou...

Odesláno z mého SHT-W09 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bruslíte na tenkým ledě :P

A co štve mě? Že to dnes stojí v práci za prd, od rána už 7 návštěv - strážníci, lidi a musím říct, že se snažej každou další návštěvou, trumfnout toho předcházejícího :-(. Ještě že jsou ty roušky, grimasa není vidět.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...