Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

@Liqid: Co dodat - levicoví "aktivisti", anarchisti, pumpičkáři, různobarevná netáhla, fetky a ostatní "scum of the universe", v "tavícím kotlíku nové progresivní multikulturní společnosti"... :shit:

Obávám se že přemnožení těchto (z)jevů v USA nevyřeší zátarasy ani pepřák, ale až střelba ostrýma - tak jako v 60. letech... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dr.sphinx Jde právě o ten jejich "tavící kotlík", ve kterém se na subkulturu původních "hipíků a fetek" (...ten zlynčovanej tatík kdysi klidně mohl být jedním z nich - štěstí že místo luku neměl AK47 nebo AR15 s bubnovým zásobníkem) nabalují další "progresivisti" - a konkrétně "pumpičkáře a skejťáky" máš celkem reprezentativně zastoupené na Liqidově videu, kde i s vybavením hromadně demolují banku a navzájem se u toho natáčejí. A než začnou zdejší chvilkaři nenávistně kvílet kvůli "hejt spíč" ke šlapačům (zrovna před chvílí jsem klukovi dofukoval kolo :speak_cool:), tak jde spíš konstatování že ta anarchistická banda tyhle věci dávno okatě využívá jako "statusový symbol" - nemá to RZ přes které by šel (původní) majitel dohledat, držky pod helmama (s kamerou) mívali zakryté i bez koronaviru - no a to se to pak demonstruje proti korporacím a globalismu, sprejuje, demoluje, podpaluje a při zátahu zdrhá po chodnících... vše samozřejmě s průběžným streamem do cukrbergovy "sociální" korporace :smoke:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoli s tebou nesouhlasím (trochu se bojím, že jsem do nějaké míry i ten opovrhovaný progresivista), jsem rád, žes aspoň opustil střelbu ostrýma jako fajn koncept. 

Co se ve státech ohledně rasových napnelismů děje má - což určitě víš - poměrně komplikovanou historii, není to výsledek nějakého hurá multikulturalismu posledních pár desítek let.

Aby bylo jasno - asi mluvíš hlavně o tom videu - rabování může praktikovat, schvalovat a dokonce streamovat jenom hovado. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"pomiňme profesionální organizaci některých bojůvek, i zprávy, že „demonstranti” jsou sváženi do měst, určených ke zničení"

 

"Představme si, že kdyby třeba, obecně, v Americe nebylo černochů, případ by nemohl nastat. A žádné bouře by logicky nevzplály."

:frusty:

Ale dělám si to sám, jsem už dost starý na to, abych věděl, že "komentáře" na protiproudu, rukojmích a podobách bizárech otvírat nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, jkba napsal:

Do piče už taky, ten odkaz je jen koncentrovaná demence, nejde to smazat?

Tzv afroameričani se totiž asi do Ameriky vplížili až v poslední době, když podlehli Donaldovu lákání na štědrý sociální program..

Tak daleko jsem se nedostal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten odkaz je teda fakt něco :)

Na druhou stranu, českého velvyslance v USA Kmoníčka lze těžko obvinit z nedostatku informací, nedostatku vzdělání nebo (vzhledem k jeho manželce) k rasismu, a přesto si myslí o "multietnickým tavícím kotlíku" toto: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-nepokoje-hynek-kmonicek-rozstrel-donald-trump-multikulturni-tyglik.A200602_202627_zahranicni_vov . Zajimavá je statistická informace o snižujícím se počtu manželství mezi lidmi s černou a bilou pletí (jedno promile! To je ve třeba ve Francii asi vyšší...) a jeho postřeh s ulicí, kde vedle sebe, avšak nikoliv spolu žijí Egypťané a Alžířané. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, martar napsal:

Ten odkaz je teda fakt něco :)

Na druhou stranu, českého velvyslance v USA Kmoníčka lze těžko obvinit z nedostatku informací, nedostatku vzdělání nebo (vzhledem k jeho manželce) k rasismu, a přesto si myslí o "multietnickým tavícím kotlíku" toto: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-nepokoje-hynek-kmonicek-rozstrel-donald-trump-multikulturni-tyglik.A200602_202627_zahranicni_vov . Zajimavá je statistická informace o snižujícím se počtu manželství mezi lidmi s černou a bilou pletí (jedno promile! To je ve třeba ve Francii asi vyšší...) a jeho postřeh s ulicí, kde vedle sebe, avšak nikoliv spolu žijí Egypťané a Alžířané. 

Zrovna ta statistická informace je čistá dojmologie bez odkazu na zdroj a jeho počítání procent ho z nedostatku (minimalne matematického) vzdělání usvědčuje docela jistě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Maro napsal:

Zrovna ta statistická informace je čistá dojmologie bez odkazu na zdroj a jeho počítání procent ho z nedostatku (minimalne matematického) vzdělání usvědčuje docela jistě :-D

Článek je od nějakého pana Vokála jako shrnutí rozhovoru s Kmoníčkem. V podobných literarních útvarech se zdrojování vyskytuje dost vzácně :) Nicméně každý má právo Kmoničkova tvrzení rozporovat a zkusit si dohledat relevantní data. K tomu nedostatku vzdělání... no, musím ti dát vlastně za pravdu. Na obou univerzitách studoval humanitní a společenské obory, to samé pak i v postgraduálu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článek je od nějakého pana Vokála jako shrnutí rozhovoru s Kmoníčkem. V podobných literarních útvarech se zdrojování vyskytuje dost vzácně Nicméně každý má právo Kmoničkova tvrzení rozporovat a zkusit si dohledat relevantní data. K tomu nedostatku vzdělání... no, musím ti dát vlastně za pravdu. Na obou univerzitách studoval humanitní a společenské obory, to samé pak i v postgraduálu 
To není omluva, to já taky a statistiku a práci s daty jsme tam měli:-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Podívejte se kolik je v US- černochů a kolk je to procent všech obyvatel. V mediich to vypadá, jako kdyby jich bylo přes polovinu obyvatel.  Jakákoli jiná etnická skupina je ok.  Sranda je, ze demokrati, strana ku-klux-klanu a Konfederace dnes vše hází má republikány, kteří jsou podle nich rasisti a to i historicky. 
 

Ovšem, z vlastní zkušenosti ze života v Americe, i ty nejprogresivnejsi bílí jsou rasisti, až mi to vyrazelo dech a to včetně toho, ze i já z východní Evropy jsem pro ne byl úplně stejný odpad jako černý. Akorát tam musí být člověk  trochu dyl a poznat  lidi zblízka

Podle toho,  co jsem tam viděl a zažil, největší problém je pro US komunismus. K to u to tam spěje mílovými kroky. Trump to akorát odložil o 8 let. 
 

Jo a ještě jeden postřeh , když náhodou vlezete do černošské čtvrti, tak vám to místní  taky daj sežrat, ať se koukate klidit. Kdybych neměl v autě děti,  tak nevím jak bych dopad. A to byl jenom omyl, kousek od outlet centra bylo místní obi a já chtěl jenom něco koupit na zahradu, zatímco manželka nakoupí oblečení. No nedošlo mi, ze jsem překročil Spojovací třídu a už jsem ve Stinadlech;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě rasismus je přirozená věc vlastní každýmu etniku. Ať si to vydlabaný sluníčkáři malujou narůžovo jak chtějí. Na Floridě mi policajt neměl problém vysvětlit, že když jsem bílej, ať nelezu do negrtownu. To bylo hned zkraje, jak jsem přesídlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi na Floridě jsme byli na výletě na farmě a majitel nás vozil lesem na lovení. Když jsme jeli kolem jeho stáda krav tak s lehkým úsměvem hlásil, hlavně ne krávy, to kolem není problém (zaměstnanci černé pleti)... Dodnes nevím jestli to byl vtip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...