Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Od rána ( cca 6.35 ) projíždím 45 plachet formátu A0 a kontroluju, zda souhlasí tištěná forma s elektronickou ohledně zavádění ZPS. Jestli jsem něco přehlídl, tak mě před veřejností ( která mě kamenuje už teď ) ukamenuje i nějakej politik. Moc příjemné zjištění.

Do toho na mě vední už klečí, protože to mělo být už ve Středu hotové ( bohužel výkres ke mě doputoval až ve Středu odpoledne ).

A tohle ještě 4x, protože teď je to jen první fáze.

ZPS ať jde do hajzlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V kontextu události je to prd ale stejně ...

Objednaval jsem z US supplycache.com nosič vysílačky. V půlce května přišla obálka od celníků a nikdo mi nedal vědět ze něco došlo - nebydlim na té adrese, měl jsem tam rodinu od bývalé přítelkyně. Dneska se mi obálka od celníků dostala do rukou, 31.5. byl poslední den, poslali to zpět do států. 
se poseru .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeDex Munster DE -> Bratislava SK

V pondelok avizovane, v utorok podane.

Uz druhy den to trci v Norimbergu. Povodne to malo prijst vcera, nepride to ani dnes.

"No scheduled delivery date available at this time."

Upraveno uživatelem shaggy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že se o tom uvažuje X let (první článek o evropských daních jsem psal někdy v roce 2003), stejně jako o mnoha dalších věcech. Určitě by to ale nikdo normální nesděloval tak, jak to interpretoval Petr R, to bylo jádro mé námitky. 

A už by si všichni mohli zapamatovat, že EU = členské státy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden shorelej kamion a ta zk.... na D1 zase stojí a já samozřejmě na ni. Hlavně že se na infotabulich doctu, kolik je tu stupňů a policajti na každém sjezdu. To to nemůžou zavřít a posílat o sjezd dřív. 

A to zrovna když jedu z hodinek a pospícham na rande :-((. Do pytle. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, kuncák7 napsal:

Jeden shorelej kamion a ta zk.... na D1 zase stojí a já samozřejmě na ni. Hlavně že se na infotabulich doctu, kolik je tu stupňů a policajti na každém sjezdu. To to nemůžou zavřít a posílat o sjezd dřív. 

A to zrovna když jedu z hodinek a pospícham na rande :-((. Do pytle. 

Teď jsem dorazil domů z D1, pustena byla v 5.17. Jeden kamion, do hajzlu, to je fakt produktivita. 

D1 moc dekuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...