Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, dawe009 napsal:

Přestaň dráždit hada bosou nohou a radši mi řekni, proč je zase zavřená Bucharova a kdy hodláte otevřít Klikatou.

Sorry, dnes si mě fakt nevsimej 😂, mám super náladu a tak rejpu tady. 

Na tamto kouknu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, dawe009 napsal:

Jděte do vole prdele s vašima kolečkama :) Já tam mám proste z boku šroub. Hotové, vyřízené. Další prdel bude zejtra, až mi to z toho auta spadne, a pak v sobotu, až já spadnu z kola..

Dave vidim sebe pred 3 rokama, kdyz sem to kupoval, nechcalo, ale bylo 39.7 stupne a stin neexistoval, za hodinu jsem byl v prde.i jak fyzicky tak psychopaticky a chtel sem to jet vratit nasranej jak hovado.. no... a pak... sem nasel to pojebany kolecko 🤧

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno rozbitý dvě okna na dodávce a vyčórovanej vercajk: kango, dvě elektrický kladiva a akuvrtačka. Naštěstí přehlídli drahej měřák. Místo snídaně pokec s bengama, cesta v dešti bez oken 160km pro bazarový skla, svépomocná montáž na ulici s neustálou hrozbou dalšího lijáku, úklid střepů a večer snídaňoobědvečeře a online objednávání nového vercajku. Teď už s lahváčem Plzně v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, dawe009 napsal:

Přestaň dráždit hada bosou nohou a radši mi řekni, proč je zase zavřená Bucharova a kdy hodláte otevřít Klikatou.

Ahoj, tak píši jak jsem slíbil - Klikatá má být uzavřena do 20.12.2020 ( https://www.praha5.cz/dopravni-omezeni-klikata-bude-od-pondeli-23-brezna-2020-uzavrena/ ).

Bucharova bude asi na kratší dobu, nicméně je tam plánovaná úprava / zklidnění ( teď jsou tam uzavírky částečně plánovaná údržba a částečně havárie - propad vozovky, havárie potrubí vodáren a tepláren )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, kuncák7 napsal:

Ahoj, tak píši jak jsem slíbil - Klikatá má být uzavřena do 20.12.2020 ( https://www.praha5.cz/dopravni-omezeni-klikata-bude-od-pondeli-23-brezna-2020-uzavrena/ ).

Bucharova bude asi na kratší dobu, nicméně je tam plánovaná úprava / zklidnění ( teď jsou tam uzavírky částečně plánovaná údržba a částečně havárie - propad vozovky, havárie potrubí vodáren a tepláren )

Díky že ses na to nevykašlal.

Klikatou budou teda dělat rok jo? To ta silnice pak asi bude ze zlata.

A Bucharovou zklidnit, jak jinak. Takže tam namalujou pruhy pro kyklisti. Aby se mohli dobře dostat na to křížení s ústím radiály, kde je sejme kamion. Paráda. Jezdím tamtudy denně roky a cyklistu jsem viděl tak možná 2x. Takže teď měsíce je jediná cesta ze Stodůlek na Plzeňskou kolem Waltrovky a přes Malvazinky. Dřív to byla fajn alternativa/zkratka pro místní, dnes je to hlavní tah. Nebo po ultraucpané zklidněné Radlické. S těmi hochy bych se chtěl někdy vidět..asi by se měli zklidnit hlavně oni. Z Prahy se stává neprůjezdná oblast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dawe009 napsal:

Díky že ses na to nevykašlal.

Klikatou budou teda dělat rok jo? To ta silnice pak asi bude ze zlata.

A Bucharovou zklidnit, jak jinak. Takže tam namalujou pruhy pro kyklisti. Aby se mohli dobře dostat na to křížení s ústím radiály, kde je sejme kamion. Paráda. Jezdím tamtudy denně roky a cyklistu jsem viděl tak možná 2x. Takže teď měsíce je jediná cesta ze Stodůlek na Plzeňskou kolem Waltrovky a přes Malvazinky. Dřív to byla fajn alternativa/zkratka pro místní, dnes je to hlavní tah. Nebo po ultraucpané zklidněné Radlické. S těmi hochy bych se chtěl někdy vidět..asi by se měli zklidnit hlavně oni. Z Prahy se stává neprůjezdná oblast.

Ze zlata určo nebude, při kvalitě oprav bude nejpozději za 2 roky rozkopaná znovu.

Bucharova - je to bohužel trend, na tohle jsem malej pán.

Je mi líto, že v drtivé většině nemám lepší zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...