Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Maxel napsal:

Víc jak 2h kolona před Slovinskou částí hranice s Chorvatskem.
O to víc pak fakt, že borec v okénku nakonec jenom znuděně naskenoval jeden pas z čtyř a mávnul, ať jedem.
Naprosto k hownu! (sprominutím)
 

V dnešní době si myslím že je potřeba počítat úplně se vším, když už se člověk na cesty vydá....buď rád že na Vás nehodili síť :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jezdim tam i zpet na noc. Hranice Slovinsko / Chorvatsko projizdim nekdy po pulnoci, v jednu, ve dve...oba smery. No necham se prekvapit. 
Edit: a hlavne jedu az ve ctvrtek. Do te doby muze byt vsechno sestkrat jinak. 

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, nickolas napsal:

Ja jezdim tam i zpet na noc. Hranice Slovinsko / Chorvatsko projizdim nekdy po pulnoci, v jednu, ve dve...oba smery. No necham se prekvapit. 
Edit: a hlavne jedu az ve ctvrtek. Do te doby muze byt vsechno sestkrat jinak. 

My také tedy vždycky na noc, mě to nevadí, a ještě navíc vždy mimo sezónu, červen nebo září. Na hranicích i v Chorvatsku vždycky těžká pohoda bez front. Ale je pravda, že ne každý má tuto možnost, můj kamarád třeba není schopen v noci jet ani hodinu, úplně to nesnáší.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred tydnem jsme se z HR vratili, uz druhy rok jezdime pres Slovinsko mimo dalnice: Murreck (A) - Trate - Ptuj - Videm - Cvetlin (HR). 

Letos bylo pred HR-SLO hranici kolona podle Google na 2,5 hodiny, pri prujezdu hranic mimo dalnici bylo zdrzeni max 5 minut, nez naskenovali obcanky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych neujel ani hodinu ve dne...bych ty haranty zabil!!! Taky to vnimam jako stesti, ze muzu jezdit v noci. Decka vetsinu cesty prospi a ja mam klid. 


Podepisuju! Byla to naše první taková cesta, taxme to chtěli zkusit.
Tam přes noc. Pohoda, děcka to skoro celé prospaly.
Zpět jsme vyrazili kolem 11, a peklo! Bordel, řev, spánek až večer poslední kus cesty.
Přes den už nikdy víc

Jinak cesta tam minulý týden bez ztráty kytičky.
A i včera byl druhý směr, do Chorvatska, naprosto hladce průjezdný. Naštosovalo se to jenom směr home.

Ondro, já strýcovi nevěřil, bo mě po cestě dvakrát povodil po polňačkách, abych uspořil asi... nic. Takže jsem jel po vlastní kebuli a takle to dopadlo.
Příště mu halt budu rači věřit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se na odjezd vzdycky domluvim s domacim, jestli ma hned po nas hosty, ze bych zustal az do odpoledne. Tim ze nejezdime sobota-sobota, to vetsinou vyjde. A kdyz ne, tak odjizdim o den driv. Jezdim na 14 dnu, tak ten jeden vecer obetuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, nickolas napsal:

Ja se na odjezd vzdycky domluvim s domacim, jestli ma hned po nas hosty, ze bych zustal az do odpoledne. Tim ze nejezdime sobota-sobota, to vetsinou vyjde. A kdyz ne, tak odjizdim o den driv. Jezdim na 14 dnu, tak ten jeden vecer obetuju. 

Nejezdíš přes Maďary?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, nickolas napsal:

To jsem jel jednou, jeste Favoritem :D S deckama ne, nejkratsi a nejrychlejsi cestou. I tak je to 1200km...

Madaři mají super dodělanou dálnici, zkus to případně tudy. Loni jsem to jel a byla to paráda ( jen to Slovinsko, i když jen štrejchám přes Lendavu cca 10 km, tak vždy chytnu nějakou pouť a zavřené centrum ), jinak pohoda a můžeš najet na dálnici pak hned v Čakovci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, nickolas napsal:

Letos už ne, už mám Slovinskou známku, takže klasika...

Tak jen tiše závidím, já vyrážím až 22.8. - 20.9.

Pozdravuj na Hvaru.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...