Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, bandicoot napsal:

To je brutální ten měsíc, kdy jsem měl vkuse 14 dní bych spočítal na prstech jedný ruky za celej prac. život...

Mám jako obvykle více plánů- rodinu nechávám na Hvaru a sám jedu Monte Negro a Albánii ( s tím kolenem už asi opravdu naposledy ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Maxmillian napsal:

Restaurace na Žalý a jejich šlichty. Jestli sem někdo půjdete, tak si raději kupte jen tatranku a jděte dal. Chápu, že tu mají monopol, ale nedá se to žrát. O cenách nemluvě.

Mohu potvrdit a je to velká škoda na tak hezkém místě. Příště seběhnout patnáct minut lesem na Chatu Karolínku směr Benecko a hezky pěkně mňam, mňam.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 7. 2020 v 9:18, kuncák7 napsal:

Madaři mají super dodělanou dálnici, zkus to případně tudy. Loni jsem to jel a byla to paráda ( jen to Slovinsko, i když jen štrejchám přes Lendavu cca 10 km, tak vždy chytnu nějakou pouť a zavřené centrum ), jinak pohoda a můžeš najet na dálnici pak hned v Čakovci.

Není lepší popojet až do Letenye a Slovinsku se tak úplně vyhnout? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, j.e.n.i.k.82 napsal:

Není lepší popojet až do Letenye a Slovinsku se tak úplně vyhnout? 

Teoreticky ano, ale já jezdím i Chorvatsko bez dálnic a tak to střihám nejkratší cestou :-)). Letos mám ale velké cukání zkusit tohle a projet i Bosnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, nickolas napsal:

Letos budes rad, jestli se vubec do toho Chorvatska dostanes. Ja jedu zitra a furt si rikam neraduj se, kdo vi jak to dopadne...

Jojo, vím. Ale u mě nemá cenu se strachovat, za cca 40 dnů se to otočí tak 20x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uz dost, bo jsme v nasiracim vlakne. A hlavne byste mi tam zacli jezdit! Takze, je tam hnusne, to jenom tak vypada ze ne, casto prsi, lidi jsou tam zli, je tam hodne zraloku, voda je jedovata a ledova, vsechny ty baraky maji stenice a brzo spadnou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, nickolas napsal:

A uz dost, bo jsme v nasiracim vlakne. A hlavne byste mi tam zacli jezdit! Takze, je tam hnusne, to jenom tak vypada ze ne, casto prsi, lidi jsou tam zli, je tam hodne zraloku, voda je jedovata a ledova, vsechny ty baraky maji stenice a brzo spadnou!

A kde že to přesně je? Vzal bych letos s sebou tchýni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, nickolas napsal:

A uz dost, bo jsme v nasiracim vlakne. A hlavne byste mi tam zacli jezdit! Takze, je tam hnusne, to jenom tak vypada ze ne, casto prsi, lidi jsou tam zli, je tam hodne zraloku, voda je jedovata a ledova, vsechny ty baraky maji stenice a brzo spadnou!

Pěkně kecas, znám to tam a je tam skvělé. Sám vozím rodinu o pár kilaku vedle. Ale dobrej pokus :-)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...