Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V 10. 7. 2020 v 8:03, dawe009 napsal:

Tohle se prostě u náš pořád děje. Každej, kdo má možnost trochu cestovat a může srovnávat, nad tím kroutí hlavou..ale je to prostě fakt. Ještě nás ve službách čeká dlouhá cesta.

Jinak teda máš nepěkně naučenou manželku..že jako ukáže do výlohy a prd hodinky na ruce :) Doufám, že si k tomu přihodil aspoň PO :)

Kam cestuješ, že ti otevřou o pět minut dřív, když na ně smutně koukáš? To se mi ještě nikde nestalo a nemám s tím problém, otevírací dobu respektuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Liqid napsal:

Kam cestuješ, že ti otevřou o pět minut dřív, když na ně smutně koukáš? To se mi ještě nikde nestalo a nemám s tím problém, otevírací dobu respektuji.

To byla reakce na celej ten příběh. Nicméně jestli se nepletu, tak nešlo o to, že by ses tam cpal pět minut před otevíračkou, ale že ho nepustili dovnitř pět minut před zavíračkou a dělali, že tam nejsou.

Jinak cestuju už mnoho let pracovně, většinou po evropských metropolích a co se služeb, vstřícnosti, profesionality a vůbec úrovně obsluhy týká, tak tam ten rozdíl vidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 7. 2020 v 12:16, Tom4 napsal:

Samože neudrží, pak následuje exploze motoru a požár. :D

Tak ne, na 4500 je maximum otáček, špička výkonu je na 3500 rpm - na to jsem dneska jel po dálnici skoro hodinu a nic, žádnej výbuch, žádnej požár, nuda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Filip.J napsal:

Tak ne, na 4500 je maximum otáček, špička výkonu je na 3500 rpm - na to jsem dneska jel po dálnici skoro hodinu a nic, žádnej výbuch, žádnej požár, nuda...

Mě dneska při lehce nad 3000 rpm prolétlo turbo vyfukem i s většinou oleje :) 

(2,2 jtd, 203k km, olej menen v dubnu) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem byl s rodinou v Pekle Čertovina a musím tedy říci, hrozný zklamání. Měl jsem pocit, že jde jen o to, jak z lidí vytahat prachy. 

Na to co předvedli, tak podle mne cena vstupného nehorázná, příplatek za focení.....super interiéry, to je pravda, ale čerty abys hledal lupou a v podstatě jsme si to procházeli jak prohlídku v muzeu a na konci taková jakoby scénka. Při vstupu mne hned nas.ali, protože jsem si dal do skřínky věci a vhodil dvacku s tím, že my pak vypadne. No za 10 minut, když jsem si tam šel přidat mikinu tak jsem zjistil, že skřínka otevřít nejde a mince nevypadne. Na pokladně mi řekli, že každé otevření je za 20 kč. To už jsem fakt nevydržel a říkám, kde to maji napsané...no, že prý tam dnes ještě nedali ceduli s informací (no, nebyla tam ani když jsem odcházeli). Na konci vás naženou do kavárny, kde se losuje tombola a hned vám zase nutí ať si něco dáte, když čekáte na vyhlášení tomboly....zase jeden světlej okamžik a to káva, kterou si tam praží. Ta byla fakt dobrá a koupili jsme si domů.

Takže já doporučit nemohu. Třeba má někdo jiný názor a líbilo se mu, ale nám ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Tak jste asi meli smulu na certy. My tam byli pred tydnem a bylo to super. Nekdo tam rikal, ze je tam podruhe, a ze se to neda srovnat. Takze kvalita asi hodne kolisa, coz je skoda. My meli stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a počkejte až se nějakej černej u nás chytí aktuální reklamy od Vitany či co to je za chemickýho výrobce a začne ječet
že zobrazování černejch goril jako sluhů pro bílý kteří se baví na párty je zu viel :D :D :D 
 

hqdefault.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...