Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 15 minutami, Maxmillian napsal:

Pas nemáš?

Jo mám, ale kde, to nevím a v jakém stavu, toť další otázka. Budu ho muset pohledat a doufat, že je platnej.

Kurňa, proč já jsem takovej bordelář??

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Měsíc propadlá občanka. Za měsíc odjíždím a díky zavádění zon mám u nás "plno" přátel, co mi jistě pomůžou :-(((.

To's mi připomněl, jak jsem jsi před pár lety skvěle pamatoval měsíc, do kdy mi platí OP.... jen ten rok jsem o rok zazdil 😄

Trochu jsem se porozhlédl po netu a pak šel na úřad, no a paní za přepážkou na mne hned vybafla, že mi musí dát pokutu, tak jsem se na ni mile usmál a povídám, že  ano může, nicméně nemusí (plus patřičný zákon či co to bylo... BTW, tvl. za to můžou dát až 100k, čuměl jsem na to jak trubka), tak si mne přes brýle na nose změřila (já měl stále milý úsměv na ksichtě) a nový OP jsem dostal zadarmiko.... Neptejte se mne, co jsem měl pod tím úsměvem 😄 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Maro napsal:

Co ti provedli? Jinak práskni jim to na google reviews měli by to řešit.

Ja to sem hodim, az to skonci. Jestli me teda neprdne cevka :-). Ve strucnosti, kecy, sliby, lzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu ráno jsem se malinko řízl při broušení kosy. Nevýhodou je, že kosa má docela dost dlouhé ostří. Naštěstí se to zastavilo o nehet (já vím, zastavit to nějak o hodinky by mohla být větší frajeřina, no a nebo taky vykrvácení na místě). Malinko mi to rozhodilo víkendové plány. Naštěstí jsem měl po ruce zdatnou zdravotnici. Samotný řez vyfocený nemám, ale pár stop se našlo.

IMG_7648 (2).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vylet do Dolni Moravy s vidinou adrenalinove jizdy na Mamuti bobove  draze.............prdlajz!

Nahore se ceka na bob kolem cca hodiny. Sice "na listecky" , ale i tak vopruz. Boby pousti celkem rychle za sebou. Potom si prede me sedne do bobu zenska a jede jako snek. Prosil jsem ji at zrychli, ale delala hluchou. Za chvilku se za mnou taky naskladali dalsi bobisti a vsichni jsme meli po zabave. Pocitam tak 8 bobu. Dal uz jsem nedohledl. Takze, pokud ocekavate adrenalin, tak si nechte zajit chut. Stalo to uplne za (!). 

Priste si radeji dam za cenu jizdy bobem obed a k tomu par piv.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O normalnich orazdninach jsou vsechny proflakle mista narvane k prasknuti. A letos jsou prazdniny nenormalni. Vsude do lidi cpou, zustante doma nebo okamzite umrete. Tisice zrusenych zajezdu. Reklamy zachrante Cesko. No jak to muze dopadnout. Nikde neni k hnuti a riziko nakazy stoupa raketove vzhuru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad boby - to naštve, ale podívej co se stalo před dvěma lety mě s dcerou v Rakousku:) ...

 

 https://youtu.be/O5zlYrmGGfo

 

 

Byla dost ve stresu, skoro tak moc jako manželka která jela za náma a má fobií z hadu

Nakonec se unavila, stočila do klubíčka a ja ji vystouchl bobem ven z dráhy:)

 

I za náma se udělal vláček, ale byli všichni rádi že se to nestalo jim.. Byla nás velká pasta s děckama

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Vlcak1980 napsal:

Ad boby - to naštve, ale podívej co se stalo před dvěma lety mě s dcerou v Rakousku:) ...

 

https://youtu.be/O5zlYrmGGfo

 

 

Byla dost ve stresu, skoro tak moc jako manželka která jela za náma a má fobií z hadu emoji23.png

Nakonec se unavila, stočila do klubíčka a ja ji vystouchl bobem ven z dráhy:)

 

I za náma se udělal vláček, ale byli všichni rádi že se to nestalo jim.. Byla nás velká pasta s děckama

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Tak to je mazec, by mě kleplo 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...