Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mě už pěkně nadzvedává tohle a podobný :

https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/film-policajt-ze-skolky-stazeni-z-festivalu.A200805_125658_filmvideo_ts

Začínám mít trauma z těch sluníčkářskejch, LBGT či jak se zkracujou a podobných vemen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, kuncák7 napsal:

Mě už pěkně nadzvedává tohle a podobný :

https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/film-policajt-ze-skolky-stazeni-z-festivalu.A200805_125658_filmvideo_ts

Začínám mít trauma z těch sluníčkářskejch, LBGT či jak se zkracujou a podobných vemen. 

Lidem jebe a je to pouze blahobytem v kterém žijí. Kopou se do zadku a neví do čeho píchnout. Včera k nám spontánně přisedla na zahrádce nějaká čůza s dítětem, že jsme prý sympatická banda. Začala tím že nemá televizi doma, pak že miluje všechny kultury světa, že děti očkují pouze hlupáci, že nikdy nebyla za hranicemi protože je u nás krásně, do toho pivko, retka a třešnička na dortu když vytáhla kozu a začala toho dvouletého chudáka kojit :D Říkám, lidem jebe.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, chtěl jsem napsat, že mě sere pumpičkářská lobby se svými 1,5 m tlačenými do zákona, ale z posledních dvou postů je taky na blití. 

Na kole taky něco najezdím, v poslední době zkouším objíždět cyklisty těmi 1,5 a je to prostě nedodržitelné. Na mnoha místech bych musel jet vlevo struhou a nebo jet pár km za cyklisty a předjet, až bude široká silnice. Předpokládám, že stejnou logikou by se měli objíždět i motocyklisté.

A pak mě začínají srát elektrokola. Je jich všude jak nasráno, jeden nestačí uskakovat, kolikrát to v lese vypadá jak na srazu motorkářů. To by mělo být na řidičák. Jezdí to stejně rychle jako moped, tak ať to má stejné podmínky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Wanderer napsal:

Ty vole, chtěl jsem napsat, že mě sere pumpičkářská lobby se svými 1,5 m tlačenými do zákona, ale z posledních dvou postů je taky na blití. 

Na kole taky něco najezdím, v poslední době zkouším objíždět cyklisty těmi 1,5 a je to prostě nedodržitelné. Na mnoha místech bych musel jet vlevo struhou a nebo jet pár km za cyklisty a předjet, až bude široká silnice. Předpokládám, že stejnou logikou by se měli objíždět i motocyklisté.

A pak mě začínají srát elektrokola. Je jich všude jak nasráno, jeden nestačí uskakovat, kolikrát to v lese vypadá jak na srazu motorkářů. To by mělo být na řidičák. Jezdí to stejně rychle jako moped, tak ať to má stejné podmínky...

K tomu si pripocitej ty cykloobousmerky co teď tlacej ty jelita všude a můžu ti říct, že v některých místech těm pumpičkam schválně ještě otevřu dveře u auta. Tlaceno to je i přes nesouhlas Policie a cyklistů bys tam pohlédal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

K tomu si pripocitej ty cykloobousmerky co teď tlacej ty jelita všude a můžu ti říct, že v některých místech těm pumpičkam schválně ještě otevřu dveře u auta. Tlaceno to je i přes nesouhlas Policie a cyklistů bys tam pohlédal.

tak dík no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, pebe napsal:

tak dík no

Woe :-))). Myslíš, že to myslím vážně?? Max to udělám těm 4 wolum, co je znám a mají to na svědomí. A i to kecám. 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

K tomu si pripocitej ty cykloobousmerky co teď tlacej ty jelita všude a můžu ti říct, že v některých místech těm pumpičkam schválně ještě otevřu dveře u auta. Tlaceno to je i přes nesouhlas Policie a cyklistů bys tam pohlédal.

cykloobousměrky jsou banalita, oni si myslí že mají obousměr i v těch neznačených. A s těma dveřma opatrně, oni někteří mají opravdu mozek přiskřípnutý cyklosedlem a vůbec nesledují provoz. A když to tebe křápne, zničí ti dveře a třeba zlomí ruku, co si na blbovi vezmeš? Spíš ti to ještě přišijou k vině. 

Jo a dnes jsem jel za cyklistou z prudkého kopce, je tam 70kmh omezení, jel jsem lehce přes a on mi ujížděl. Co by s tím dělal kdyby musel brzdit, kdyby mu tam něco vyběhlo, srnec nebo traktor, to fakt nechci vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, PepaSFI napsal:

cykloobousměrky jsou banalita, oni si myslí že mají obousměr i v těch neznačených. A s těma dveřma opatrně, oni někteří mají opravdu mozek přiskřípnutý cyklosedlem a vůbec nesledují provoz. A když to tebe křápne, zničí ti dveře a třeba zlomí ruku, co si na blbovi vezmeš? Spíš ti to ještě přišijou k vině. 

Jo a dnes jsem jel za cyklistou z prudkého kopce, je tam 70kmh omezení, jel jsem lehce přes a on mi ujížděl. Co by s tím dělal kdyby musel brzdit, kdyby mu tam něco vyběhlo, srnec nebo traktor, to fakt nechci vidět.

Simtě, ty seš jak starej dědek. Co je ti potom, jestli nějakýmu cyklistoj vběhne do cesty kanec?

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, PepaSFI napsal:

 

Jo a dnes jsem jel za cyklistou z prudkého kopce, je tam 70kmh omezení, jel jsem lehce přes a on mi ujížděl. Co by s tím dělal kdyby musel brzdit, kdyby mu tam něco vyběhlo, srnec nebo traktor, to fakt nechci vidět.

Podívej, to je jako s každým. Když si to on sám neuvědomí, ty za něj přemýšlet nemůžeš. A pokud se srazí s jelenem, škoda jelena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té rychlosti se profíci i žduchaj, ale následky nejsou zrovna růžové, viz. cílová páska dnešního závodu okolo Polska. 

uid_814f2c63b8442136ca48b66023f5de521596654909090_width_1137_play_0_pos_0_gs_0_height_640_dylan-groenewegen-zostal-wykluczony-z-tour-de-pologne-fot-getty.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě aktuálně štve že už mám 10 dni zablokovanej facebook účet do kterýho se mi někdo naboural. Nejvíc kvúli firemní a hodinářské skupině. Pořád píšou ať vydržim, že to kontrolujou, že to kvůli covidu může trvat dýl... Jak dlouho!? 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se minulej rok nekdo naboural do účtu na Spotify a díky tomu mám úplně zkurvenej 2019 výběr. Normálně sem se s ňákým troglodytem přetahoval vo písničky, než mně asi po měsíci napadlo změnit heslo. Jel ten dobytek furt ňákej rap, ale strašně hnusnej, to sem ani nevěděl, že něco takovýho existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Zmizík napsal:

No mně se minulej rok nekdo naboural do účtu na Spotify a díky tomu mám úplně zkurvenej 2019 výběr. Normálně sem se s ňákým troglodytem přetahoval vo písničky, než mně asi po měsíci napadlo změnit heslo. Jel ten dobytek furt ňákej rap, ale strašně hnusnej, to sem ani nevěděl, že něco takovýho existuje.

Joo to jsem měl stejně!!

jedu v autě a někdo mi přepíná písničky na nějaký rap kokotiny. A všechny výběry v hajzlu, plno novych playlistů 😕 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1,5m pro cyklisty. Asi by se mi líbil trochu jiný styl kampaně, zvlášť Kreuzigeruv rozhovor v DVTV moc přátel cyklistům z řad petrolhead nadšencům nepřidal. Stačí přitom jen být trochu tolerantní a nepředjíždět cyklistu tak, že ho zpětným zrcátkem šimráte na lotku. Na mě třeba o víkendu troubil nějaký dobrák, jen proto, že jsem do kopce pomáhal své čtyř leté dceři a jel tak vedle ní. Málo frekventovaná silnice a cca 40 metrů před křižovatkou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,5 m odstup od cyklisty je kokotina a nepomůže tomu žádná kampan, jakkoli bude vedená. Zkuste si změřit šířku vozovky ve vnitřní Praze , odečtěte 1,5m a nepředjedu ho nikde. Nesnáším tohle vynucování si něčeho, když pak porušuju ostatní a tvářím se ještě ukřivděně ( přejíždění přechodů pro chodce, nevyužívání cyklostezek, ježdění po chodnících ).

A ano, jsem poslední 2 dny zpruzenej z kokotin, co vymyslela banda pumpiček a prosazuje to hlava nehlava i v místech, kde to nedává smysl ( odborník žasne a jen zírá a nemyslím sebe ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kral083 napsal:

Ad 1,5m pro cyklisty. Asi by se mi líbil trochu jiný styl kampaně, zvlášť Kreuzigeruv rozhovor v DVTV moc přátel cyklistům z řad petrolhead nadšencům nepřidal. Stačí přitom jen být trochu tolerantní a nepředjíždět cyklistu tak, že ho zpětným zrcátkem šimráte na lotku. Na mě třeba o víkendu troubil nějaký dobrák, jen proto, že jsem do kopce pomáhal své čtyř leté dceři a jel tak vedle ní. Málo frekventovaná silnice a cca 40 metrů před křižovatkou. 

Ale vis, ze vedle sebe jezdit nemate. Proc jsi nenechal jet dite jeho tempem?  A se ctyrletym ditetem na silnici, to je teda debilita, to se na me nezlob. To dite nema sebemensi predstavu o pravidlech silnicniho provozu. S takhle malym ditetem mas jezdit uplne mimo silnice.

Jak na silnici cyklisty respektuju a objizdim je ze siroka a nemam problem zpomalit, kdyz predjet nejdou, tak to, cos tu popsal, je prakticky na preshubu. A divis se, ze ridici nemaji radi cyklisty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...