Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ale no tak - každej má svoje dítě s velkým obočím (https://www.postavy.cz/47840-gerald/) a spojení debila s čímkoli na kolech  je nebezpečný vždycky a naopak. A měsíční ban pro pána krále je podle mě pěkná prasárna.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého je debil nebezpečný tak nějak všeobecně i bez dopravního prostředku. Třeba za klávesnicí, opravdu nerozumím, proč zde má tolik lidí (že Radku...) potřebu pořád zevšeobecňovat a nálepkovat ve stylu cyklozmrd, cyklobuzna, kreténi na elektrokolech a tak podobně. 

K čtyřleté dceři: Pokud kolo dobře ovládá (je to individuální), proč by nemohla s rodičem někde využít kousek (nefrekventované) silničky, než se třeba dostane na cyklostezku/polňačku? Táta prostě pojede těsně za ní a je to, řidiči se jistě dokáží přizpůsobit, stejně jako by se museli přizpůsobit chodcům ve vozovce (nebo ležícímu špalku či co já vím). 

U banánu předpokládám, že pan král musel napsat něco, co server nevydržel uchovat, jinak jde eufemisticky řečeno o záhadu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Zmizík napsal:

Ale no tak - každej má svoje dítě s velkým obočím (https://www.postavy.cz/47840-gerald/) a spojení debila s čímkoli na kolech  je nebezpečný vždycky a naopak. A měsíční ban pro pána krále je podle mě pěkná prasárna.

Přiznám se, že mě tohle spojení teď přímo saje krev, takže proto to přirovnání. A je to me dítě s obočím posledních pár dnů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Zmizík napsal:

Ale no tak - každej má svoje dítě s velkým obočím (https://www.postavy.cz/47840-gerald/) a spojení debila s čímkoli na kolech  je nebezpečný vždycky a naopak. A měsíční ban pro pána krále je podle mě pěkná prasárna.

Zmizíku, tohle:

..... A jestli se chceš stavit na tu preshubu,klidně můžeš ....

je zkrátka za hranou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyklisti vs auta je téma na celý život, a za mě pouze můžu říct že jelita se najdou na obou stranách. Nás teď jela skupina asi šestnácti osob včetně děcek a samozřejmě přejezdům přes silnice se nevyhnete, pokud jedete někam dál. Na silnici jsme se rozdělili vždycky do tří skupin, aby nebyl moc dlouhý hada šlo to. 90% řidičů na pohodu, ohleduplných, no a vždycky se ale najde debil, který stáhne okénko a prohodí nějakou nadávku co děláme na silnici. Jinak to zvládli i někteří čtyřletý, je to opravdu pouze o tom jak rodiče své děti vedou. Můj kluk šel do provozu v šesti, protože s ním šijou všichni čerti a dřív se nedokázal moc soustředit. Tolerovat se navzájem je základ celé podstaty :punk:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, African napsal:

Cyklisti vs auta je téma na celý život, a za mě pouze můžu říct že jelita se najdou na obou stranách. Nás teď jela skupina asi šestnácti osob včetně děcek a samozřejmě přejezdům přes silnice se nevyhnete, pokud jedete někam dál. Na silnici jsme se rozdělili vždycky do tří skupin, aby nebyl moc dlouhý hada šlo to. 90% řidičů na pohodu, ohleduplných, no a vždycky se ale najde debil, který stáhne okénko a prohodí nějakou nadávku co děláme na silnici. Jinak to zvládli i někteří čtyřletý, je to opravdu pouze o tom jak rodiče své děti vedou. Můj kluk šel do provozu v šesti, protože s ním šijou všichni čerti a dřív se nedokázal moc soustředit. Tolerovat se navzájem je základ celé podstaty :punk:

Afri , na tohle já taky nereagoval, každej ať si vyhodnotí, na co na silnici má nebo nemá žaludek, schopnosti. Snažím se předvídat a když vidím dítě na kole, tak ani nemám čas pořvávat z okénka :-))) jak se soustředím.

Mě ležej v žaludku ty cyklopošuci, co navrhujou cyklostezky na páteřní komunikace, vynucujou ty cykloobousměrky, co prosazujou i ten 1,5m odstup všude. Prostě když se nepoužívá alespoň krapet toho rozumu, ale vše nekoncepčně, nahodile a na sílu. To mě vadí. A ano, použil jsem hanlivej výraz, i když sám najedu na kole ročně cca 2500 km.

Vytlačilo to i mou momentální nechuť k zonám placeného stání. 

 

Jinak všem :cheers: a slunečnej víkend.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jasný, já to myslel všeobecně :cheers: Jo a co mě štve, že jsem si zlomil zub a právě sedím v čekárně, jsem ani nevěděl že jsou povinné roušky.... Tak jsem jednu od bláta vyhrabal v batohu a vypadám tu jak homeless... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už asi tomu dnešnímu světu přestávám rozumět. Tu cykloválku sem tam zaznamenávám taky, ale moc tomu pozornost nevěnuju. Taky ta dnešní média do toho... Ale tohle je podobný v různých dvojicích skupin. Tolerance se vytrácí všude, nebo vytratila už? Já už to tu určitě psal, ale často mám pocit, že spousta lidí má dneska pocit, že si může dělat co chce, kdy chce a jak chce. A to je v podstatě dost smutný. Jako by snad na všechno musel bejt psanej nějakej zákon a k tomu ho ještě furt někdo musel hlídat. Prostě smutný. Morálně degenerovaná společnost, či co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z jiného soudku 

Jsme na chalupě a žena jela 🛒 

Rekl jsem ji Vem nějakou konzervu at je tu do rezervy to se vzpomínkou na Estrhazy roštěnky Bakonske kotlety nebo selské vepřové 🐷 Neměla ssebou brýle 😎 a přivezla Konzerva 🥫 s vepřovým masem. 

Složení vepřové 32%, zbytek strojní drůbeží separat vepřové kůže 18% škrob z brambor zahustovadla maltodextrin aroma 

To by nežral ani můj pes vyrobeno PT konzervarna Tábor a etiketa je česky a čínsky 

Majitele firmy bych to donutil sežrat 

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tuhle jsem si z nostalgie koupil šunkovou pěnu. První kousnutí a šel jsem zkoumat obsah. A vyhodil do koše.

Ale ber to pozitivně, můžeš obhájit ten další "krám" doma, tedy sousvide tyčku a využít ji při výrobě vlastního vepřového zavařeného ve sklenici. Na chatu ideál a už nikdy pro konzervu nemusíš sáhnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Conrad napsal:

Složení vepřové 32%, zbytek strojní drůbeží separat vepřové kůže 18% škrob z brambor zahustovadla maltodextrin aroma 

To by nežral ani můj pes vyrobeno PT konzervarna Tábor a etiketa je česky a čínsky 

Majitele firmy bych to donutil sežrat 

Hehe, Conrade, nàš fret by k tomu ani nečuchl (otatně je v tom míň masa než doporučené minimum pro fretčí granule, které se u nás taky nemusí).

By bylo zajímavé zjistit , co se tam píše po čínsky, do Asie to třeba jde jako psí konzerva?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...