Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

To věřím, přitom je to úplně absurdní nesmysl vyvolávající asociaci s nemocí, která nejspíš neexistuje, nebo je to ta samá "neobvykle ku.evská chřipka" která vyžaduje tak dvoje antibiotika po sobě a mělo ji X lidí v okolí. 

Taky mi žena bojkotuje zahraničí, tyhle komedianty asi zklidní jen nepoužívání jejich služeb. Od Sauta přes Sreality a podobné Sračky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Seznam.cz a jejich titulky jak turisté prchají z Chorvatska, dvanáctihodinové kolony.

A v textu se píše že Rakušané si začali evidovat všechny co přijíždí nebo jen projíždí přes Rakousko. Duh, takže asi fronta je jasná. Je sice jen na jednom tahu směrem z Chrovatska, je prázdninový víkend ale titulek ku.wa jak kdyby tam řádil minimálně mor. 

Zaměstnávají tam senzacechtivé úchyly nebo to má nějaký důvod proč vyvolávat až panickými titulky pozdvižení? Clickbait po vzoru bulváru? Kam jste se Sezname dostali . . . 

Titulek strašidelný, ale je pravda že kamarád z Rakouska se nedávno vracel s Chorvatska s dětmi a zpáteční cesta byla prý ta nejhorší zkušenost, kterou kdy zažil. Prý tam někde v koloně proběhla i hromadná bitka mezi vracejícími kteří už neudrželi nervy na uzdě...takže za mě děkuji, ale nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme si tím doma prošli. Manželka pozitivní a dalších 6 kolegyń z práce také. Všichni bez příznaků,prostě nic. Doma karanténa 14 dní pro 3 lidi a na 2 testech negativní. Manželka doma jako v izolaci,ale zkuste to nějak v panelákovém bytě.

Ta bezpečnost ohledně starších a nemocných lidí to beru,ale jinak je to už přehnané. A to vlastně mám mamku na odlehčené péči a mohli jsme tam v klidu nakráčet s manželkou a nikdo nevěděl netušil,že je pozitivní. Jak tohle chtějí uhlídat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomuhle ja to tak vnimam od zacatku. Nemyslim si, ze se ma sahat do svobod lidi. A rikam to s uplnym vedomim, ze muze umrit nekdo koho mam rad nebo klidne ja (imunitni nemoc). 

Za me je mnohem vic neprijatelne nejakemu "pocitu bezpeci" obetovat zivot. Podle me nam uplne jeblo + to proste ekonomicky jde jen do urcite urovne. Pouzivaji se v te diskuzi absolutne iracionalni argumenty atd. Na druhou stranu nechapu lidi co jezdi v metru bez rousky a rozhlisi se bojechtivne, to mi prijde, ze je veskrze zbytecny. 

No a novinari. Titulky ze zacatku pandemie typu: nestihaji se spalovat mrtvoly. A ja se ptam. Kdyz je v zemi tradicne naproste minimum pohrbu reseno kremaci a vy zakazete pohrby, no a lidi proste umiraji. Co se asi tak stane? A tak je to se vsim... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2020 v 8:58, Tom4 napsal:

Asi se sluší říct že Benzina má každá jiného provozovatele, tedy je riziko že se někdo pokusí oje.at palivo. Osobně už u tohoto franšízpodniku netankuju, jednou mi nekvalitní Verva zapříčinila problémy s autem (teplotní čidla na výfukovém potrubí - všechny, oprava byla v záruce vozu u AD, brali naftu na rozbor). 

Benzín je asi jak u čeho, v sekačce nevadí, ale v zahradním traktoru už mi starý nechce chytat. Moc vědu bych za tím nehledal, je to těkavá látka přece.

motám se kolem čerpaček cca 20 let. Ano každá Benzina má jiného provozovatele ale řekl bych, že možnost nějakým způsobem ovlivnit kvalitu PH provozovatel takové síťové čerpačky nemá. Při každém stáčení se hrdla nádrží plombují, dost pravidelně na pumpy jezdí kontoly které odebírají vzorky. Jsem přesvědčen, že u těchto velkých firem se do aut dostane ten samý produkt jaký tam přiveze cisterna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já samozřejmě neříkám že si franšízant odplombuje nádrž nebo něco podobného. Nejsme přece někde na východě aby se navrtávalo potrubí nebo načerno připojovala elektřina a tak. Ale Verva diesel z nejmenované Benziny mi zapříčinil poruchu všech teplotních čidel palivové soustavy. Toliko osobní zkušenost, už tam samozřejmě netankuju a nechce se mi riskovat jinej franšízant, který má samozřejmě přesně nařízeno jaký nanuky a sušenky může a nemůže. Ale iluzí o poctivých provozovatelích čehokoliv jsem se vzdal už dávno :D pravda, třeba akových co mají někde zakopané v tajných nádržích tisíce litrů nedaněného lihu není moc :) Bydlet u hranic s Německem tak taky tankuju tam, ten rozdíl je sakra znát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se naštval hned dvakrát: 
  • jeden můj potomek je mistr světa v hàzení flinty do žita, úplně z toho rostu. Vzdává i v podstatě vyhranej boj. Jímá mě z toho marnost....
  • vytáhnul jsem cvičně expediční vařič MSR, že uvařím oběd na za zahradě, abych zbytečně nezvyšoval teplotu v baráku... a nerozchodil jsem ho. Byly časy, kdy jsem na něm vařil rutinně ( na expedicich denně). Tryska je ok, jehlička v ní lítá jak má, benzin ve smyčce se zplynovává... ale strašně rychle se to ucpává. Vaří tu někdo taky na MSR benziňáku? Nezlobí to obecně třeba kvůli ekopříměsím v benzinu nebo tak? 
 
Ještě jeden poznatek známého (z jiného diskusního/komunitního webu):

Zkusenost s vervou a klasickým 95benzinem

V benzínovém vařiči Coleman verva hoří daleko lépe než klasická 95 a plamen je čistejsi takže na té aditivaci něco bude.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Tom4 napsal:

Však já samozřejmě neříkám že si franšízant odplombuje nádrž nebo něco podobného. Nejsme přece někde na východě aby se navrtávalo potrubí nebo načerno připojovala elektřina a tak. Ale Verva diesel z nejmenované Benziny mi zapříčinil poruchu všech teplotních čidel palivové soustavy. Toliko osobní zkušenost, už tam samozřejmě netankuju a nechce se mi riskovat jinej franšízant, který má samozřejmě přesně nařízeno jaký nanuky a sušenky může a nemůže. Ale iluzí o poctivých provozovatelích čehokoliv jsem se vzdal už dávno :D pravda, třeba akových co mají někde zakopané v tajných nádržích tisíce litrů nedaněného lihu není moc :) Bydlet u hranic s Německem tak taky tankuju tam, ten rozdíl je sakra znát ;)

Když je rozdíl v jídle, proč by nebyl v benzínu, nebo v naftě, proto bych řekl že stejně tak tady to je chyba (úprava, šlendrián) výrobce, než pumpaře (i když ty od zlaté podkovy) 🙂 Kdysi známý dělal odběry pro kontrolu a samozřejmě se zajímal co jim vlastně vozí a tuším Benzina byla o.k. Vyšlo to i v testu Světa motorů a le podělat se může lecos. Za sebe (VERVA) tam VIF cpu i když do traktorového motoru. A benzín spíš na cenu a VIF taky. Šlápnout do ho..a může každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v každém oboru bych dodal ;)

Viděl jsem už za komárů řezníka koupat salámy (kdo neví proč tak se zeptá), viděl jsem svý zaměstnance nadšeně kupovat kanystry "rumu" od neznámého chlapa na parkovišti a nadšeně u toho jásat že rumovej baron dojede znova :)

A takových příkladů bych našel desítky ;)

 

No z5 k tématu  - můj nerovný souboj s Outú, čtyři reklamované položky na účtu, vše zamítnuto jako neoprávněné. Tak znova, s polopatickým vysvětlením a ejhle, 2 už jsou oprávněné a peníze kreditovány.

Akorát nevím jak se zachovat když mi naúčtovali něco co rozporuji a podle nich to musím zaplatiti, jinak mi omezí jiné služby  (reklamace údajně nemá odkladný účinek na platbu). Vyhrožují omezením jiných služeb, které jsou ale řádně placeny. Aneb jak se v jaujautú stane z neopávněně naúčtované částky dluh. Ombudsmana nemají, kvůli tak malé částce na Policii nemám chodit a ČTÚ je velký moloch kde se nedovolám pomoci mi to shrnula paní na lince :D Bezvadný je, že mě přinutí zařídit si všechno bez nich a nejlépe s nějakou předplacenou kartou a fuck off všichni operátoři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...