Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Vyresil jsem to zablokovanim zlate sms a podobny pripad at si ve vyuctovani najdu cislo odesilatele a tam si to mam zablokovat. Dobra rada nad zlato. Az budu mit chut a cas tak se pokusim alespon zjistit to cislo. Ale ze jsem byl nasr...ej to jsen byl poradne.

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak xxxlutz a nákup jedné židle v Olomouci - prý 2 kusy skladem, super, zaplatím, vyzvednu ze skladu a jedu. Na prodejně vybírají dva s prodejcem odstín pohovky, tak skočím k pokladně. Hmmm, přímo u pokladny i s číslem výrobku zaplatit nejde, musíte zpátky na prodejnu, počkat, až si někdo zjistí všechny odstíny pohovky, kterou stejně nevezme, pak uzavřít smlouvu jako pro koupi nemovitosti, zpátky na pokladnu, zaplatit a dostat info, že skladem asi nic není. Tak přehození na vedoucí, ta se nemůže dovolat na prodejnu, následuje zjištění, že skladem jedna židle je, ale v Praze. Naštěstí jde odstoupit od smlouvy, ale radej se mám posadit, protože to bude chvíli trvat... Po dalším čekání další podpis na odstoupení a vystát frontu u pokladny, aby mi vrátili prachy. Krásných 45 minut života... Never more. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strašlivě jsem se rozčílil v práci - atmosféra a trendy v mý profesi jdou už nějakou dobu blbým směrem a dneska mi ruply nervy. Kdybych měl řidičák, tak jdu ŕídit bus jak YPO, fakt. Normàlně uvažuju o restartu a změně oboru...

...

No vida, funguje to tady, hned mi je líp :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, martar napsal:

Strašlivě jsem se rozčílil v práci - atmosféra a trendy v mý profesi jdou už nějakou dobu blbým směrem a dneska mi ruply nervy. Kdybych měl řidičák, tak jdu ŕídit bus jak YPO, fakt. Normàlně uvažuju o restartu a změně oboru...

 

Však začni kolobežkou. Môžeš zvážať nejaké babky od vás k metru. Dopredu rudlu, dozadu prívesný vozík a ideš. Postupne sa vypracuješ až na autobusáka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mne vytočilo,, Zraněné Bělorusy převeze armáda na léčení do ČR ,, tady se ukazují případy nemocných dětí a léčba by stála miliony ,potom se sbírají víčka a dělají sbírky. Chce se mi s prominutím blejt nad tou politikou tohoto státu, tvl. to sem se nasral,asi se tý penze za ten půlrok nedožiju.

Upraveno uživatelem Tobi
slovo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není tak úplně průhledné. Ty víčka od pet lahví se ve skutečnosti nesbírají. Ono se to krapet nevyplatí, na jeden kilogram potřebuješ 500 až 1.000 kusů víček (dle typu, ale většina se dnes dělá těch menších a lehčích), musíš je roztřídit podle barev a pak dostaneš nějakých 6 korun za kilo. Což po odečtení ceny plastového pytle do kterého je dáš se rovná zhruba nula.

Politika, a zejména zahraniční politika, respektive různé rozpočtové kapitoly počítají s rezervami v rozpočtu pro nejrůznější výdaje, i ty humanitární.

Teď jsem smazal svůj sloupek o zahraniční politice státu, nepatří to sem :) a já, byť dříve zaměstnanec (nepolitický dodávám) našeho MZV; o tom stejně vím prd, natož abych to v kostce popsal. :) Asi bych to shrnul tím, že vzájemná spolupráce mezi státy je důležitá, a vždy jde o dlouhodobé vztahy. Nenechejte se ošálit tím co prezentují některé média, často je to senzacechtivé zkreslení vyvolávající emoce. Budou volby, takže v tomto období dvojnásobek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Tobi napsal:

No dobře , ale můj selský rozum říká , když je k dispozici 10 mil k , proč nepomoci svým občanům a jejich dětem aby se nemusely např. pořádat sbírky, když mnohdy jde o čas....

No protože těch 10 mega je v jiném kastlíku a protože úředník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...